Katarzyna Niezgoda pozuje w bikini: 'Nie boję się odważnych ujęć'

Katarzyna Niezgoda to jedna z ulubienic fotoreporterów, którzy chętnie robią jej zdjęcia z ukrycia. Postanowiła jednak zbuntować się przeciwko takim fotografiom, publikując post na swoim Instagramie.

Metamorfoza Katarzyny Niezgody

Katarzyna Niezgoda z wykształcenia jest prawniczką, z zawodu ekonomistką. Jednak większość osób zna ją jako byłą żonę Tomasza Kammela. Wiele osób zarzucało jej, że to właśnie przez jej zaniedbany wygląd ich związek nie przetrwał. Jeszcze jakiś czas temu ważyła kilkanaście kilogramów więcej, miała inną fryzurę i styl. Po rozstaniu z Tomaszem Kammelem postanowiła zadbać o siebie i teraz wygląda zupełnie inaczej. 

 

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Julia z 'Projekt Lady' przeszła ogromną metamorfozę! Schudła i chętnie chwali się figurą na odważnych zdjęciach

Bunt Niezgody przeciwko paparazzi 

Podczas wakacji Kasia miała dość zdjęć robionych z ukrycia przez fotoreporterów, co spowodowało, że postanowiła napisać post na swoim Instagramie. Niezgoda opublikowała zdjęcie w bikini, apelując o uszanowanie prywatności.

Zdjęcia z plaży robione od lat, wielokrotnie w najbardziej niekorzystnych ujęciach i upubliczniane bez mojej zgody!!! Są przekroczeniem granicy dobrego smaku i prywatności. Nie boję się odważnych ujęć ale proszę o uszanowanie mojego wolnego czasu, oczywiście serdecznie pozdrawiam paparazzi którzy jak zawsze skutecznie mnie znajdą - napisała.
 

Agnieszka Hyży chwali się ciałem na Instagramie 'Boczki zrzucę z Lewandowska' . Widać, że przytyła?

Fani w komentarzach popierali słowa Kasi oraz prawili komplementy: 

Nikt nie jest doskonały...ty piękna uśmiechnięta i pełna wigoru. super
Super pani Wygląda.Świetne efekty
Bardzo Pani schudła. Gratuluję.
No i extra ! Pięknie Pani wygląda. Najważniejsze, to kochać siebie i być dla siebie dobrym.
Więcej o: