Zwyciężczyni programu Supermodelka Plus Size w nagiej sesji: 'Mówimy o samoświadomości'

Zwyciężczyni programu Supermodelka Plus Size, Joanna Cesarz wystąpiła w nagiej sesji zdjęciowej. Przy okazji pokazania efektów końcowych, opublikowała post na Instagramie, w którym namawia kobiety m.in. do samoakceptacji.

 

Gruszka, jabłko, klepsydra? Jaką masz sylwetkę? Zobacz, jak dopasować trening do twojej figury

Joanna Cesarz - pewna siebie modelka pluz size

23-letnia modelka już od początku programu Supermodelka Plus Size przyciągała uwagę widzów oraz jurorów, a niektórzy nawet porównywali ją do Moniki Bellucci. Dzięki swojej urodzie oraz niesamowitej pewności siebie, modelka wygrała program telewizyjny.

 

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Naga sesja zdjęciowa z ważnym przekazem

Joanna Cesarz wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej oraz wywiadzie dla magazynu Women's Health. Efektem pochwaliła się na swoim Instagramie, a przy okazji postanowiła napisać kilka słów do kobiet o samoakceptacji, świadomości własnego ciała oraz miłości do samej siebie:

Mówimy o nagiej prawdzie o kobietach, samoakceptacji i samoświadomości! Chcemy abyście pokochały siebie, były silne doceniały swoje ciała nie tylko za to jak wygląda, ale za to co potrafi i co dzięki niemu zyskujecie! - napisała pod swoim zdjęciem Joanna, apelując do kobiet. 
 

Julia z 'Projekt Lady' przeszła ogromną metamorfozę! Schudła i chętnie chwali się figurą na odważnych zdjęciach

Fani nie szczędzili słów zachwytu oraz aprobaty pod opublikowanym przez modelkę postem: 

Piękna odważna kobieta :-) Oby więcej nas takich na tym świecie, samoakceptacja to jest to!
Wyglądasz obłędnie !!! Jesteś dla mnie inspiracją

Czy plus size oznacza niezdrowy styl życia?

Wśród komentarzy znalazły się również słowa krytyki, które zarzucają modelce promowanie niezdrowego stylu życia. Zapominają jednak, że szczupła sylwetka nie zawsze jest oznaką zdrowia, a nie każda osoba z nadwagą lub otyłością może być modelką plus size. Należy mieć na uwadze, że modelki plus size mogą, a nawet muszą prowadzić zdrowy styl życia. Takim przykładem jest właśnie Joanna, która zdrowo się odżywia, regularnie dba o swoje ciało od wewnątrz oraz na zewnątrz, co również można zauważyć na jej Instagramie. 

Maja Sablewska znowu szokuje. Fani: "Myślę że ma pani jakieś kompleksy". Co tym razem?

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA