Weronika Książkiewicz dogryza koleżance "Ania Wendzikowska jakich filtrów używasz?"

Weronika Książkiewicz to jedna z polskich gwiazd, która Instagram traktuje z przymrużeniem oka. Tym razem aktorka wrzuciła zdjęcie na dmuchanym łabędziu i zapytała Ani Wendzikowskiej, jak ma to zrobić żeby wyglądało tak jak u niej. Wendzikowska odpowiedziała.

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Szczupła Weronika Książkiewicz

Instagram. "Agnieszka Hyży z przyjaciółką klepie się po tyłku na luksusowych wakacjach''

W tym roku wszyscy mówili o Weronice Książkiewicz przy okazji zdjęcia z bardzo umięśnionym brzuchem na Instagramie. Aktorka będzie gwiazdą okładki magazynu Ewy Chodakowskiej z początkiem przyszłego roku. Tak czy inaczej Książkiewicz należy do grona gwiazd, które w bikini prezentują się naprawdę rewelacyjnie. 

Aktorka obecnie przebywa na wakacjach, skąd chciała pochwalić się iście instagramowym zdjęciem inspirowanym Anną Wendzikowską. Jak wyszło? 

Fani zaniepokojeni wychudzoną sylwetką Dody: 'zmarniałaś, nie chudnij już'

Weronika Książkiewicz dogryza Annie Wendzikowskiej

Tak, jak wcześniej wspominaliśmy Weronika Książkiewicz do Instagrama podchodzi z bardzo dużym przymrużeniem oka. Nie zobaczymy u niej na co drugim zdjęciu reklamy jakiś produktów, a same fotki raczej nie są zbyt mocno obrabiane w programach graficznych, o ile w ogóle są. 

W sieci panuje moda na zdjęcia na dmuchanych flamignach, pizzy i innych tego typu gadżetach. Również polskie gwiazdy uwielbiają tę modę: Klaudia Halejcio, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Anna Wendzikowska. Ta ostatnia stała się inspiracją dla Weroniki Książkiewicz, która postanowiła zrobić sobie podobne zdjęcie i zapytać dziennikarki TVN co robi źle. 

 

Ewa Chodakowska świętuje kolejną rocznicę. 9 zdjęć na 9 lat z ukochanym. Zobacz, jak przez ten czas zmieniła się gwiazda

A tak wygląda zdjęcie Anny Wendzikowskiej. 

 
@aniawendzikowska jakich filtrów używasz? bo tez tu w resorcie próbowałam zrobić podobne zdjęcie i nic - zapytała Weronika Książkiewicz. 

Na co Anna Wendzikowska odpowiedziała:

Hahaha.. na niektóre rzeczy filtry nie pomogą.. tylko stare, dobre: woda i mydło

Fani aktorki zrozumieli jej ironię i w komentarzach zachwycali się dystansem Weroniki Książkiewicz do siebie.

Swoją drogą zobaczcie, jaką świetną formę ma Weronika Książkiewicz na tym zdjęciu. 

Anna Lewandowska trenuje bieganie ze swoją córką Klarą. "Przebiegły" 6 km! Zobacz jak

Więcej o: