Anna Lewandowska trenuje bieganie ze swoją córką Klarą. "Przebiegły" 6 km! Zobacz jak

Gwiazda opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcia i filmiki z treningu biegowego z wózkiem. Zobaczcie, jak robi to profesjonalistka! Zarówno mama, jak i córka bawiły się doskonale.

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Anna Lewandowska ma zwykle bardzo napięty grafik, jednak każdą wolną chwilę stara się spędzić z ukochaną córką Klarą. Trening biegowy z wózkiem, wydaje się dla gwiazdy idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu może aktywnie spędzić czas z dzieckiem na świeżym powietrzu. Już od najwcześniejszych lat, trenerka wpaja Klarze miłość do aktywności fizycznej. Tata - Robert Lewandowski z pewnością też jest zainteresowany, żeby jego córka podzielała jego miłość do sportu.

Anna Lewandowska organizuje boot camp w Dojo Stara Wieś

 

Anna Lewandowska zachęca wszystkie młode mamy do takiej aktywności. W poście wymienia zalety biegania z wózkiem.

Dlaczego warto zacząć biegać z wózkiem?-  szybciej wrócisz do formy - spędzisz czas z maluchem na świeżym powietrzu - wyprodukujesz endorfiny - rozwiniesz świadomość dziecka o zaletach aktywności fizycznej - od najmłodszych lat będziesz wyrabiać w swoim dziecku dobre nawyki

5 dietetycznych przepisów od Ani Lewandowskiej na upalne dni

 

Pod wpisem trenerki, poza masą pozytywnych komentarzy, pojawiły się też takie, w których użytkownicy opisywali wady i zagrożenia dla malucha płynące z takiej aktywności. Posty związane z macierzyństwem i wychowaniem dzieci, zawsze jednak są narażone na hejt. Życzymy Ani wielu wspaniałych chwil z córką.Niebawem zapewne wózek nie będzie już potrzebny w czasie ich wspólnych treningów.  

Dietetyczne przepisy od Anny Lewandowskiej z makaronem w roli głównej

Więcej o: