Kourtney Kardashian na detoxie. Gwiazda pręży się w bikini

Kourtney Kardashian niedawno rozstała się ze swoim młodszym chłopakiem. Amerykańska celebrytka zrobiła sobie tajemniczy detox w basenie, pozując w skąpym bikini.

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Kourtney Kardashian ma świetną formę 

Joanna Jędrzejczyk zagra w filmie Patryka Vegi. Zdjęcia mają ruszyć w tym roku

Tego nie da się ukryć. Kourtney Kardashian mimo tego, że jest najstarszą z sióstr Kardashianek, a także mamą trójki dzieci może pochwalić się świetną sylwetką. Gwiazda jest także jedną z najbardziej naturalnych osób w rodzinie Kardashian-Jenner. Jej pupa ma normalne kształty, a nie tak monstrualne, jak Kim Kardashian. 

Gwiazda bardzo dba o swoją sylwetkę. Treningi z trenerem personalnym, a także dieta dają zaskakujące efekty. Kourtney mimo, że ma 39 lat nadal może pochwalić się sześciopakiem na brzuchu. 

 

Dominika Gwit chwali się zdjęciami z wakacji. Czy to już promowanie otyłości?

Kourtney Kardashian rozstała się z chłopakiem 

Niedawno cały internet huczał o tym, że Kourtney Kardashian rozstała się ze swoim młodszym chłopakiem. Podobno były partner Kardashianki ją zdradzał. 

Przy okazji rozstania Kourtney wrzuciła zdjęcie na Instagram z podpisem "Detox". Można rozumieć, że gwiazda zrobiła sobie detox od facetów. Nie zabrakło także seksownego zdjęcia. Gwiazda pozowała w basenie wyginając się i napinając mięśnie brzucha w skąpym bikini. 

 

Grażyna Torbicka pokazała na Instagramie zdjęcie sprzed 20 lat. Zmieniła się przez ten czas?

Odważne zdjęcia Kourtney Kardashian na Instagramie 

Gwiazda choć jest mamą trójki dzieci to nie szczędzi swoim fanom seksownych zdjęć w sieci. Kourtney uwielbia pozować w skąpych bikini odsłaniając swoje wielkie atuty. 

 

Niektórzy jednak z jej fanów twierdzą, że jest to lekka przesada, bo przecież jej dzieci na to patrzą. 

W komentarzach wielokrotnie pojawiały się negatywne opinie w stosunku do zdjęć, które publikuje Kourtney na Instagramie, choć i tak największy hejt dotyka Kim Kardashian, która nie ma już żadnych oporów i w sieci pojawiła się nawet nago. 

Blake Lively w 1997 roku wyglądała jak jedna ze Spice Girls

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.