Joanna Jędrzejczyk zagra w filmie Patryka Vegi. Zdjęcia mają ruszyć w tym roku

Joanna Jędrzejczyk jedna z naszych najlepszych zawodniczek MMA potwierdziła, że już wkrótce zobaczymy ją nie tylko w oktagonie, ale również na dużym ekranie. Fighterka zagra w filmie Patryka Vegi.

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Joanna Jędrzejczyk zagra w filmie 

UFC Calgary. Joanna Jędrzejczyk: To ja jestem królową!

Wielu sportowców decyduje się nie tylko karierę sportową, ale również aktorską. Takim przykładem może być była zawodniczka UFC Ronda Rousey. Amerykańska brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w judo, a także była mistrzyni świata w UFC nawet podczas swojej sportowej kariery wystąpiła w takim filmie jak "Szybcy i wściekli 7". W jej ślady właśnie poszła Joanna Jędrzejczyk, która na swoim Instagramie ogłosiła, że również zagra w filmie. Jakim? 

Joanna Jędrzejczyk zdradziła plany na przyszłość

Joanna Jędrzejczyk zagra u Patryka Vegi 

Patryk Vega znany jest z tego, że do swoich produkcji lubi angażować nie tylko aktorów, ale również inne gwiazdy. Takim przykładem może być Tomasz Oświecimski, który z wykształcenia aktorem nie jest. Dokładnie tak samo jest w przypadku Joanny Jędrzejczyk, która również pojawi się w jego filmie. 

Zawodniczka MMA już wkrótce rozpocznie zdjęcia do filmu "Kobiety Mafii 2", który prawdopodobnie będziemy mogli obejrzeć w w kinach już w przyszłym roku, choć oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana. 

Cristiano Ronaldo promuje swoje hotele. Ile kosztuje noc u Portugalczyka?

W poście na Instagramie Joanna Jędrzejczyk napisała tak:

Będę aktorką To co? Widzimy się w drugiej części „Kobiet Mafii” @patryk_vega_official ? Będę miała okazję grać u boku @kasiawarnke i tym samym uczyć się od najlepszych. Duże wyzwanie przede mną, ale bardzo się cieszę z nowych możliwości rozwojowych. Świat należy do odważnych - napisała na Instagramie.
 

W kogo wcieli się Joanna Jędrzejczyk w filmie? Tego jeszcze nie wiemy. Jedno jest pewne, fani fighterki z pewnością nie przegapią tej produkcji, a Patryk Vega pobije kolejny rekord oglądalności. 

Grzegorz Krychowiak uwielbia przepych. 6 miejsc w Moskwie, które powinien odwiedzić w przerwie między meczami

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.