Grażyna Torbicka pokazała na Instagramie zdjęcie sprzed 20 lat. Zmieniła się przez ten czas?

Dziennikarka opublikowała na swoim koncie na Instagramie zrobione lata temu zdjęcie z Izabelą Trojanowską. Która z gwiazd bardziej się przez ten czas zmieniła? Co na to ich fani?

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Grażyna Torbicka - kariera w Telewizji Polskiej

Grażyna Torbicka - znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna, córka Krystyny Loski,  urodziła się w 1959 roku. Swoją przygodę z Telewizją Polską rozpoczęła w 1985 roku. Nasi rodzice mogli ją wówczas podziwiać w programie "Sportowa niedziela", gdzie partnerowała Włodzimierzowi Szaranowiczowi. Grażyna Torbicka jest autorką znanego kinomanom programu "Kocham kino" w TVP 2. W marcu 2016 roku odeszła z telewizji, gdzie przepracowała ponad 30 lat. 

Rihanna w bikini. Takiej formy dawno nie miała (Instagram)

 

Grażyna Torbicka - nagrody i odznaczenia

W trakcie swojej wieloletniej pracy, Grażyna Torbicka była nagradzana niezliczoną ilość razy. Laureatką Wiktora została 7 razy, laureatką Telekamer 3 razy. Poza tym, w 2009 roku otrzymała nagrodę "Róży Gali" w kategorii "Piękna zawsze". W 2005 roku otrzymała Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Z kolei w 2013 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju telewizji publicznej, za osiągnięcia w pracy zawodowej i działalności społecznej.

Maja Sablewska znowu szokuje. Fani: "Myślę że ma pani jakieś kompleksy". Co tym razem?

 

Zdjęcie sprzed lat

Na swoim koncie na Instagramie Grażyna Torbicka publikuje zdjęcia związane z praca, ale także życiem prywatnym i rodzinnym. Ta fotografia została zrobiona w Cannes w 1999 roku. Obok dziennikarki na zdjęciu widać młodą Izabelę Trojanowską. Choć od tamtej pory minęło już prawie 20 lat, fani gwiazdy słusznie zauważyli, że niewiele się przez ten czas zmieniła. W komentarzach czytamy m.in.:

49-letnia Jennifer Lopez zachwyca wyrzeźbioną sylwetką. Trenuje nawet na wakacjach

Cały czas taka sama, bez zmian
Czas się dla Pań zatrzymał, piękne zawsze
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA