Dominika Gwit chwali się zdjęciami z wakacji. Czy to już promowanie otyłości?

Dominika Gwit zmaga się ze swoją wagą już od kilku lat. W polskim show biznesie znana jest przede wszystkim z drastycznych wahań swojej wagi. Obecnie aktorka przebywa na wakacjach, a zdjęciami z urlopu pochwaliła się na Instagramie. Promuje otyłość i niezdrowy styl życia?

Ewa Farna odchudza się na wakacje? 'Rozmazane jak ja po treningu. Ale było mocno' A co z dietą?

Dominika Gwit i jej zmagania z otyłością

Przed rozpoczęciem słynnego odchudzania, aktorka ważyła 104 kilogramy. Po diecie redukcyjnej oraz regularnych treningach, jej waga pokazywała nieco ponad 54 kilogramy. Później ponownie przytyła twierdząc, że w całości siebie akceptuje i dobrze czuje się w swoim ciele. 

Dominika GwitDominika Gwit www.instagram.com/dominikagwit

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Dominika Gwit chwali się zdjęciami w bikini

Jakiś czas temu, Dominika wyszła za mąż. W związku z tym, wraz z mężem, udała się w podróż poślubną do Hiszpanii. Zdjęciami z wyjazdu regularnie chwali się w social mediach. Jedno ze zdjęć, które pojawiło się na instastories przykuło szczególną uwagę. Dominika opublikowała zdjęcie w bikini. Udowadnia tym samym, że dobrze czuje się w swoim ciele, czy może jest to już promowanie otyłości? 

Dominika GwitDominika Gwit www.instagram.com/dominikagwit

Doda chwali się płaskim brzuchem i żali na paparazzi "Nie zjem spokojnie gofra, nie pójdę na molo"

Aktorka akceptuje siebie w zupełności 

W wywiadzie dla magazyny Gala, aktorka wyznała:

Od dziecka choruję na otyłość i zawsze wydawało mi się, że jestem gorsza z tego powodu. Każda próba zrzucenia kilogramów kończyła się tak samo - efektem jojo i smutnymi myślami, dlaczego znów mi się nie udało. Dopiero gdy pokochałam swoje ciało takim, jakie ono jest, ze wszystkimi wadami, których mam świadomość, poczułam szczęście.

Mimo mnóstwa zgubionych kilogramów, Dominika wcale nie czuła się ze sobą dobrze. Twierdzi, że dopiero teraz, gdy zaakceptowała swoje ciało, jest w pełni szczęśliwa:

Przyszedł moment, już na samym końcu mojej diety, że ja byłam bardzo wychudzona. I ja już się wtedy w drugą stronę przestałam dobrze czuć ze sobą. Byłam już zbyt chuda. Straciłam kobiecość. Ani z  przodu, ani z tyłu nic nie było.

Drastyczna metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej. Wiemy dlaczego gwiazda to zrobiła

Dominika GwitDominika Gwit www.instagram.com/dominikagwit

Mimo, że aktorka twierdzi, iż czuje się dobrze w swoim ciele, należy pamiętać, że ani przesadne wychudzenie, ani otyłość nie służą naszym organizmom, a zbyt duża ilość nadprogramowych kilogramów może niestety prowadzić do wielu chorób.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.