Rihanna w bikini. Takiej formy dawno nie miała (Instagram)

Jeszcze do niedawna Rihanna nie mogła pochwalić się taką sylwetką, jak teraz. Gwiazda znacząco przytyła, a portale plotkarskie podejrzewały ją o ciąże. Piosenkarka niedawno świętowała urodziny swojego fryzjera, a na zdjęciach jest nie do poznania.

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Rihanna przytyła 

49-letnia Jennifer Lopez zachwyca wyrzeźbioną sylwetką. Trenuje nawet na wakacjach

Rihanna mimo tego, że miała kilka kilogramów więcej na wadze nie przejmowała się opiniami innych i cały czas na swój Instagram wrzucała seksowne zdjęcia. Po czym można było poznać, że Rihanna przytyła? Głównie po wyglądzie jej ud, które stały się większe. Poza tym Riri stworzyła markę z bielizną dla kobiet o większych rozmiarach, co także podsyciło plotki o tym, że przytyła. 

 

Zagraniczne portale plotkarskie podejrzewały, że Rihanna jest w ciąży, ale sama zainteresowana nie potwierdziła tych plotek. Co więcej jej najnowsze zdjęcia prawdopodobnie im zaprzeczą. 

 

Britney Spears znowu schudła? "Zjedz coś" - proszą fani

Rihanna pozuje w bikini 

Gwiazda niedawno wspólnie z przyjaciółmi i swoim fryzjerem Yusefem Williamsem świętowała jego urodziny na Barbadosie. Piękne okoliczności przyczyniły się do tego, że Riri się rozebrała i pokazała w bikini. Efekt? Na zdjęciu widzimy wyraxnie szczuplejszą piosenkarkę. 

 

Choć nie wygląda ona jak na początku swojej kariery tj. nie jest bardzo szczupła to mimo wszystko jej kobiecie kształty są bardzo seksowne. Widać, że Riri czuje się teraz świetnie w swoim ciele. 

W wywiadzie dla Vogue Rihanna powiedziała: 

Zaraz wrócę na siłownię, ale mam nadzieję, że nie zgubię ani tyłka, ani ud. Schudnę trochę, ale bez przesady.

Siostry Kim Kardashian podejrzewają, że ma anoreksję "Jesteś taka chuda"

Rihanna udzieliła również kilku wywiadów w związku z wypuszczeniem na rynek swojej bielizny, która przeznaczona jest wszystkich kobiet i wszystkich rodzajów sylwetki. Wtedy powiedziała: 

Nie wyglądam jak dziewczyna Victoria's Secret, ale wciąż czuję się piękna i pewna siebie w mojej bieliźnie.

Nie mniej jednak efekt zgubienia kilkunastu kilogramów widoczny jest gołym okiem, a Rihanna wygląda naprawdę świetnie. W sieci plotkuje się, że piosenkarka zgubiła nawet 15 kg!

Jennifer Aniston zachwyca zgrabnymi nogami na okładce magazynu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.