Ewa Chodakowska o operacjach plastycznych: 'Długo nie reagowałam, ale kiedyś trzeba uciąć te chore spekulacje'

Spekulacje na temat operacji plastycznych Ewy Chodakowskiej ciągną się w nieskończoność. Trenerka nigdy nie ukrywała, że zrobiła biust, a jej duże usta są odziedziczone po ojcu. Oskarżenia, które pojawiły się na temat jej rzekomo zrobionych pośladków, przerwały milczenie trenerki.

Ewa Chodakowska opublikowała motywujący post: 'Chciałam w życiu uniknąć, że po przebudzeniu pojawiają się myśli o nie... znowu do pracy'

Ewa Chodakowska oskarżana o operacje plastyczne

Już od kilku lat, Ewa Chodakowska oskarżana jest o poprawianie urody za pomocą chirurgii plastycznej.Trenerka nigdy nie urywała, że poddała się operacji powiększenia biustu, gdyż był to jej kompleks. Mnóstwo osób twierdzi również, że trenerka regularnie powiększa usta - jednak Ewa pokazując zdjęcie z dzieciństwa udowodniła, że wyjątkowo piękne usta odziedziczyła w genach. 

Wydawać by się mogło, że nie ma co dalej dyskutować o operacjach Ewy Chodakowskiej - nic z tych rzeczy. Hejterzy trenerki nadal twierdzą, że poprawia ona urodę skalpelem, a oprócz biustu i ust ma także zrobione pośladki.
Tym razem czara goryczy się przelała, a trenerka postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Ewa Chodakowska pokazała pierwsze dania z Be Diet Catering. Szefem kuchni został Grek

Ewa Chodakowska kieruje ostre do obserwatorów

Najpopularniejsza trenerka w Polsce ma już dosyć plotek na temat jej rzekomych operacji plastycznych. Postanowiła raz na zawsze uciąć wszelkie spekulacje. W poście na swoim Instagramie napisała:

Nie ma co nade mną płakać... To NIE JEST UŻALANIE SIĘ NAD SOBĄ! A PRZESTROGA DLA WAS! NAIWNE LASKI ROBIĄ SOBIE POŚLADKI NA CHODAKOWSKĄ!! Temat operacji plastycznych w kontekście mojej osoby najpierw mnie bawił... 'zrobione cycki'... 'zrobione usta'... 'zrobione pośladki'... później pomyślałam 'HEJ! to najlepszy komplement... niech sobie gadają!' Dopiero z czasem zrozumiałam, ze WIELU MOŻE ZALEŻEĆ NA TAKIEJ KOMUNIKACJI... bo to najlepsza reklama, która napędza BIZNES... Długo nie reagowałam... ale kiedyś trzeba uciąć te chore spekulacje! Od początku byłam z Wami szczera!Nigdy nie powiedziałam ze biust mi urósł od magicznej diety czy ćwiczeń... nie sprzedaje ściemy... nie obiecuje CUD rozwiązań zarabiając na kłamstwie! Biust zrobiłam w wieku 22 lat... bo miałam z przodu i z tyłu plecy... koniec kropka! Natomiast USTA MAM NATURALNE! Sama nie wierzę, że to muszę pisać! Chyba ze patrząc na moje zdjęcia z dzieciństwa podejrzewasz, że już jako dziecko stosowałam wypełniacze... Co do pośladków? POŚLADKI!!! Moje pośladki są ZROBIONE??? Czy to żart? A może komplement? Aż tak dobrze wyglądają? Mam podziękować? Chyba ostatnio tego za dużo... a brak z mojej strony napędza tylko przyzwolenie na zwykłe oszczerstwa! Brak szacunku do mojej pracy i jej efektów... Wstępnie zwaliłam na złośliwości od właścicielek płaskich pośladków, które zamiast KONSEKWENTNIE RUSZYĆ TYŁEK DO PRACY i przekonać się na sobie ze można, tłumaczą swoje lenistwo... Łatwiej jest powiedzieć 'SZTUCZNE DUPSKO', niż zabrać się do pracy... Teraz natomiast wiem, ze RYNEK OFERUJĄCY ZABIEGI POWIĘKSZANIA POŚLADKÓW - ogólnie operacji plastycznych - klaszcze czytając takie komentarze... ha!! a może sam je tworzy w swoim interesie! JEŚLI CHCESZ MIEĆ POŚLADKI JAK MOJE, GWARANTUJE CI, ZE NIE OSIĄGNIESZ TAKIEGO EFEKTU, WKŁADAJĄC SOBIE W TYŁEK WORKI Z SYLIKONEM!!! Od siedmiu lat TRENUJE NIEPRZERWANIE NA TWOICH OCZACH... nie mam przerwy w ciągu roku od spotkań z Wami na żywo, dłuższej niż MIESIĄC kiedy jestem na wakacjach w Grecji... Wpisz w google 'kiedy można ćwiczyć po operacji powiększania pośladków' OKRES PRZERWY PD ĆWICZEŃ TO MINIMUM DWA MIESIĄCE!!! NIE MAM TAKIEJ PRZERWY KARIERZE!

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Ćwiczenia na pośladki od Ewy Chodakowskiej

W odniesieniu do tematu operowanych pośladków, Ewa Chodakowska opublikowała zestaw ćwiczeń na pośladki: 

No! Żeby temat nie zdechł szybko, na jutro zestaw od DUPY (przepraszać nie będę) STRONY! Skoro na temat moich pośladków krąży tyle spekulacji, chętnie pokaże zbliżenie w trakcie ćwiczeń  już nie wygląda tak perfect, co? Jedno jest pewne! DUPA nie rośnie od siedzenia na niej i obrabiania innej dupy.. ECH! Może zbyt dosadnie, ale czasem chyba tylko taki przekaz dociera.. tak czy inaczej! Ten zestaw to nie tylko prezentacja pośladków, ale tez sposób na zbudowanie i ujędrnienie tej partii ciała.. Dorzucam do tego UDA i CORE! Każde ćwiczenie wykonaj po 15 x na każda stronę. Gwarantuje, ze z miejsca odechciewa się dyrdymałów - napisała pod filmikiem.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Myślicie, że tym razem ucięła temat swoich operacji plastycznych raz na zawsze?

Ewa Chodakowska broni strojów kąpielowych Missionswim "Ja dopiero się rozkręcam"

Więcej o:
Copyright © Agora SA