Britney Spears znowu schudła? "Zjedz coś" - proszą fani

Britney Spears zaskakuje coraz szczuplejszą sylwetką. Amerykańska piosenkarka cały czas intensywnie trenuje żeby być w takiej formie. Jej fani zaczynają się jednak martwić o jej wagę.

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Britney Spears w świetnej formie 

Jennifer Aniston zachwyca zgrabnymi nogami na okładce magazynu

Każdy z nas chyba pamięta okres, kiedy Britney Spears nie wyglądała najlepiej. Była znacznie grubsza, chodziła w rozciągniętych dresach, bez makijażu i z tłustymi włosami. Po tej Britney nie ma już śladu. Piosenkarka znowu kusi w seksownych stylizacjach i wygląda naprawdę świetnie. Gwiazda jest też zakochana, co może tylko korzystnie wpływać również na jej wygląd zewnętrzny. Spears ma świetną fryzurę, dobry styl i przede wszystkim umięśnione ciało. Jej najnowsze zdjęcia to potwierdzają. 

 

Paulina Sykut-Jeżyna na okładce "Be Active". Widać, że jest w formie?

Fani martwią się o Britney Spears 

Rzeczywiście większość fanów jest zachwycona figurą piosenkarki, ale część z nich zaczyna się o nią martwić. Pod najnowszym zdjęciem pojawiły się komentarze, że gwiazda jest za chuda, a niektórzy z jej obserwatorów prosili ja o to, żeby coś zjadła. 

Na zdjęciu, które widzieliście wyżej Britney Spears wygląda naprawdę szczupło, ale czy przypadkiem jej fani nie przesadzają? Piosenkarka od dawna nie miała tak boskiego ciała. Widać, że jest wysportowana i szczęśliwa. 

Półnaga Ewa Chodakowska na okładce. Fani: "Już dawno przestała być trenerką"

Britney Spears ostro trenuje 

Nie ma co się dziwić, że piosenkarka tak wygląda, bo Britney wykonuje naprawdę mordercze treningi poza tymi tanecznymi, które są jej niezbędne do koncertowania. Wystarczy spojrzeć na wideo, które dodaje na swój Instagram. 

 
 

Dobrze wygląda? 

Doda kusi w bikini, ale fanki martwią się o jej wagę. Piosenkarka odpowiada

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.