49-letnia Jennifer Lopez zachwyca wyrzeźbioną sylwetką. Trenuje nawet na wakacjach

Jennifer Lopez to gwiazda, której sylwetki może pozazdrościć większość kobiet na świecie. Ostatnio, przy okazji wakacji, J.Lo pochwaliła się zdjęciem w skąpym bikini, które podkreśliło jej szczupłą oraz wyrzeźbioną sylwetkę.

Natalia Siwiec zachwyca idealną sylwetką w Hiszpanii. 'Ile bym dała za taką figurę po ciąży' - komentują fanki

Fantastyczna forma Jennifer Lopez

Mimo upływu lat sylwetka Jennifer Lopez nieustannie zachwyca. Aż trudno uwierzyć, że piosenkarka skończyła niedawno 49 lat. Jednak nie wszystko zawdzięcza genom. Jej fantastyczne ciało to zasługa przede wszystkim ciężkich oraz regularnych treningów oraz diety, która wyklucza węglowodany takie jak: ziemniaki, ryż, czy makaron. Unika także kawy, cukru oraz alkoholu.

 

Britney Spears znowu schudła? "Zjedz coś" - proszą fani

Jennifer Lopez w skąpym bikini na wakacjach 

Gwiazda przez większość roku pracuje na wysokich obrotach, dlatego podczas wakacji pozwoliła sobie na odpoczynek i wraz z ukochanym wybrała się do Włoch. Zdjęciem z pięknej plaży podzieliła się na Instagramie. Jednak to nie widoki przykuły uwagę fanów, a jej niesamowicie zgrabna sylwetka.

Idealna, zjawiskowa, piękna kobieta z pięknym ciałem... - pisali w komentarzach fani. 
 

 J.Lo nie odpuszcza treningu nawet na wakacjach

Piosenkarka odpoczywa, ale nie od treningu. Paparazzi przyłapało gwiazdę, jak podczas urlopu trenuje na jachcie. Lopez potwierdziła tym samym, że jej sylwetka to efekt regularnych treningów, których nie zaniedbuje również podczas odpoczynku. Trzeba przyznać, że postawa J.Lo jest godna podziwu.

 

Jennifer Aniston zachwyca zgrabnymi nogami na okładce magazynu

Więcej o: