Agnieszka Sienkiewicz wyśmiewa dziewczyny z Instagrama, które retuszują zdjęcia

Aktorka znana m.in.: z "Przyjaciółek" w ironicznym poście uroczo krytykuje praktykę ostrego retuszowania zdjęć przed publikacją. "To nie diamenty, a RETUSZ najlepszym przyjacielem kobiety" - komentuje. Na dowód pokazuje swoje - z retuszem i bez.

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Agnieszka Sienkiewicz, choć ma 34 lata, wygląda na dużo mniej. Na Instagramie piękna aktorka chętnie publikuje swoje zdjęcia z wakacyjnych wyjazdów lub czasu spędzanego z rodziną. Na wszystkich wygląda bardzo naturalnie. Agnieszka Sienkiewicz jest znana także z doskonałego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. 

 

Niedawno zamieściła na Instagramie post, który z pewnością dał do myślenia wielu dziewczynom, które szaleją z aplikacjami do przerabiania zdjęć, dzięki czemu wyglądają szczuplej, młodziej, bardziej atrakcyjnie.

Będziecie się śmiali.... ale dopiero dziś odkryłam aplikacje do retuszowania zdjęć ???????????????????? Najbardziej podoba mi się opcja wyszczuplania twarzy i powiększanie piersi ?? Nie odkryłam tylko jeszcze, jak usunąć „zimno” na ustach .... jakieś podpowiedzi ??? ???????? Z zachwytem patrzyłam zawsze na zdjęcia pięknych kobiet, gładkich, cycatych, z talią, która sprawia wrażenie, że modelka złamie się zaraz na pół...... Niedościgniony ideał.... Teraz i ja będę mogła być jedna z nich ??????Piętno 34 lat życia, już nigdy nie będzie widoczne na mej twarzy.... !!!! Mój biust, nigdy już nie będzie nosił oznak wielu miesięcy karmienia piersią.....????????. O MATKO!!!!, o ile uboższe było moje życie i Instagram do tej pory !!!! Marilyn Monroe się myliła!!! To nie diamenty, a RETUSZ „najlepszym przyjacielem kobiety” ?????...... Nie jestem tylko pewna czy odrobinkę nie przesadziłam ???....???? Jak myślicie ???? P.S Subtelnie informuje, że post, podszyty jest pewna dozą ironii??????????????
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.