Paulina Sykut-Jeżyna na okładce "Be Active". Widać, że jest w formie?

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najpiękniejszych polskich dziennikarek. Okazuje się, że gwiazda regularnie ćwiczy i to naprawdę intensywnie. Paulina jest gwiazdą nowej okładki magazynu Ewy Chodakowskiej. Widać formę?

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Paulina Sykut-Jeżyna jest mamą 

Półnaga Ewa Chodakowska na okładce. Fani: "Już dawno przestała być trenerką"

Paulina Sykut-Jeżyna niedawno została mamą. Gwiazda nawet w ciąży prezentowała się świetnie, a jedynie kilogramy, które udało się zauważyć podczas ciąży na jej ciele to te na brzuszku. Choć i ten wyglądał wręcz idealnie do końca ciąży. Gwiazda tuż po urodzeniu dziecka wyglądała, jakby w ogóle nie rodziła. Co więcej Paulina Sykut-Jeżyna jest bardzo aktyna fizycznie. Co robi, że tak wygląda? o tym przeczytacie niżej. 

Natalia Siwiec nie je mięsa, ale jej dieta jest bogata w tłuszcze. To dzięki nim tak wygląda?

Paulina Sykut-Jeżyna okładce "Be Active"

Właśnie do sprzedaży trafił nowy numer magazynu Ewy Chodakowskiej "Be Active". Co jakiś czas na okładkach pojawiają się gwiazdy z polskiego show-biznesu. Tym razem Ewa Chodakowska zaprosiła do współpracy Paulinę Sykut-Jeżynę. 

Wybór ten nie powinien nikogo dziwić, bo prezenterka jest naprawdę w świetnej formie, a dodatkowo regularnie ćwiczy. 

 

Paulina ma na sobie brzoskwiniowy kostium kąpielowy i pozuje z hantlem, choć pewnie bliżej jej sercu byłoby pozowanie w butach do biegania. Dlaczego? 

Zwyciężczyni Projekt Lady o swojej metamorfozie: 'Trochę przytyłam w programie'

Paulina Sykut-Jeżyna regularnie biega 

Prezenterka wielokrotnie podkreślała na swoim Instagramie, że bieganie jest jej wielka pasją. To znajduje swoje potwierdzenie w życiu codziennym, bo Paulina Sykut-Jeżyna biega nawet ze swoją małą córeczką Różą. Możemy przypuszczać, że to właśnie dzięki temu gwiazda ma tak świetną formę. 

 

Seksowna Beata Tadla na wakacjach z synem. "Jest Pani najbardziej atrakcyjna prezenterką"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.