Jennifer Aniston zachwyca zgrabnymi nogami na okładce magazynu

Jennifer Aniston to od wielu lat jedna z topowych aktorek Hollywood. Największą popularność przyniosła jej rola Rachel w serialu Friends. Choć gwiazda skończy wkrótce 50 lat, nieustannie zachwyca swoim zgrabnym ciałem. Jej ostatnia okładka magazynu InStyle robi ogromne wrażenie.

Jennifer Aniston - wzrost, waga, sekrety figury

Sekret figury Jennifer Aniston

Mimo upływu lat, Jennifer Aniston nie przestaje zachwycać swoją urodą oraz figurą. praca aktorki wymaga nienagannego wyglądu, czego absolutnie świadoma jest gwiazda. Jennifer Aniston przyznaje, że jej ciało to jedno z priorytetów, dlatego dba o nie codziennie. Twierdzi, że nie wydaje pieniędzy na zabiegi chirurgiczne, a efekty zawdzięcza regularnym treningom, zdrowej diecie oraz świadomej pielęgnacji.

Jennifer AnistonJennifer Aniston www.instagram.com/instylemagazine

Ma 45 lat a figurę, jak nastolatka. Szczupła sylwetka Gwyneth Paltrow to zasługa tego triku

Jennifer Aniston na okładce magazynu InStyle

Ostatnio aktorka po raz kolejny zachwyciła swoich fanów. Wystąpiła na okładce do magazynu InStyle, na której eksponuje swoje niebotycznie zgrabne nogi. Z pewnością takiej figury pozazdrościć jej może niejedna młodsza koleżanka, czy nawet nastolatka. Fani obsypali aktorkę komplementami w komentarzach:

Jest obrazem piękna - wewnątrz i na zewnątrz
Wow. Love this!!!
Silna kobieta, uwielbiam ją!
Jest absolutnie wyjątkowa
 

Nowe, zawodowe wyzwania Jennifer Aniston

Każdy film, w którym gra Jennifer gwarantuje sukces. Po dwóch latach przerwy, przed aktorką nowe wyzwania zawodowe. Obecnie Jen przygotowuje się do premier trzech kolejnych filmów, które mają być dla niej oderwaniem od klasycznych komedii, w których zwykle możemy oglądać aktorkę.

Jennifer AnistonJennifer Aniston www.instagram.com/instylemagazine

Kinga Rusin pochwaliła się zdjęciem w bikini. 'Idealna figura nic dodać nic ująć' - piszą fani

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.