Natalia Siwiec nie je mięsa, ale jej dieta jest bogata w tłuszcze. To dzięki nim tak wygląda?

Natalia Siwiec wróciła do formy po ciąży bardzo szybko. Gwiazda chętnie pozuje w bikini w social mediach. Instagram wprowadził nową opcję zadawania pytań. Jedna z fanek pyta o dietę, a Natalia Siwiec jej odpowiada. To w tym tkwi jej sekret?

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Natalia Siwiec chwali się umięśnionym ciałem 

Zwyciężczyni Projekt Lady o swojej metamorfozie: 'Trochę przytyłam w programie'

Forma Natalii Siwiec jest naprawdę godna pozazdroszczenia. Modelka jakiś czas temu została mamą. Natalia Siwiec szybko wróciła do formy po porodzie czym pochwaliła się na swoim Instagramie. Gwiazda uwielbia chwalić się swoim umięśnionym ciałem w social mediach, pozując w skąpych bikini. 

 

Niedawno Instagram wprowadził nową opcję. Można teraz zadawać na nim pytania. Z tej opcji niedawno skorzystała Natalia Siwiec, a fani pytali ją o wszystko. Wiele pytań było związanych z dietą modelki. Jak wygląda i co jest jej sekretem?

Seksowna Beata Tadla na wakacjach z synem. "Jest Pani najbardziej atrakcyjna prezenterką"

Dieta Natalii Siwiec 

Pytania o dietę Natalii Siwiec chyba nikogo nie dziwią, biorąc po uwagę fakt, jak gwiazda wygląda. 

Pierwsze z pytań, które padło było pytaniem o mięso. Natalia Siwiec chyba nigdy nie mówiła w mediach o tym, że tego mięsa nie je. Tego mogliśmy dowiedzieć się właśnie z jej profilu na Instagramie. 

Natalia Siwiec nie je mięsaNatalia Siwiec nie je mięsa www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Fani jednak chcieli więcej. 

Doda kusi w bikini, ale fanki martwią się o jej wagę. Piosenkarka odpowiada

Natalia Siwiec ma w swojej diecie sporo tłuszczy 

Co może niektórych zdziwić. Jej filigranowa figura wskazywała by bardziej na spożywanie dużej ilości warzyw, które są niskokaloryczne i zawierają błonnik, a tu niespodzianka. 

Jedna z fanek zapytała jakie trzy produkty są najważniejsze w diecie Natalii Siwiec. Odpowiedź modelki jest zaskakująca bowiem gwiazda nie wyobraża sobie swojej diety bez: awokado, jajek, zup i ryb. 

Natalia Siwiec ma w swojej diecie sporo tłuszczyNatalia Siwiec ma w swojej diecie sporo tłuszczy www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Pośród czterech produktów, które wymieniła Natalia Siwiec trzy z nich są cennym źródłem tłuszczy. Do tych produktów zaliczają się awokado, jajka i ryby. 

To dzięki nim ma tak świetną figurę? 

 

Aktorka Beata Ścibakówna pokazała się w bikini. Fani komentują: 'Wygląda Pani doskonale'

Więcej o: