Zwyciężczyni Projekt Lady o swojej metamorfozie: 'Trochę przytyłam w programie'

Magdalena Lubacz to zwyciężczyni drugiej edycji Projektu Lady. Oprócz ogromnej zmiany w zachowaniu, fani zauważyli również metamorfozę jej sylwetki. Magdalena po programie stała się dużo szczuplejsza, a na swoim Instagramie zdradziła, czemu zawdzięcza taką przemianę.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek w seksownej stylizacji znów przesadziła. 'Prawdziwa dama' - szydzą fani

Magdalena Lubacz i jej metamorfoza w programie Projekt Lady

Fani, którzy regularnie śledzili losy Magdaleny Lubacz w Projekt Lady, po zdjęciach na Instagramie zauważyli, że uczestniczka znacznie schudła po zakończeniu nagrań. Ciekawi zaczęli ją o to wypytywać. Magdalena nie ukrywając, co stoi za redukcją jej wagi napisała:

Pytacie mnie co zrobiłam ze swoją figurą (zadawaliście pytania do tych właśnie zdjęć). Kuchnia Rozalińska zrobiła swoje... Kocham jedzenie, a szef kuchni w pałacu był niesamowity i nie mogłam się powstrzymać... Trochę przytyłam w programie, ale od jakiś dwóch miesięcy staram się pilnować! Nie jem pieczywa, ograniczyłam też słodycze do minimum, nie jestem na jakiejś specjalistycznej diecie... Po prostu mniej jem i jak zauważyliście stawiam na białkowo-tłuszczowe śniadania. Co do mojego wzrostu - bo ciagle o to pytacie... Mam 182cm, kiedyś miałam z tego powodu straszne kompleksy, ale szkoda czasu na użalanie się nad sobą - jestem jaka jestem i to akceptuje.
 

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała się, że trenuje u Anny Lewandowskiej. Gwiazda nie może już pić alkoholu

Finał drugiej edycji Projekt Lady

W finale drugiej już edycji Projektu Lady znalazły się Magdalena Lubacz, Sandra Rogaczewska oraz Agnieszka Koszelak. Magdalena Lubacz, która zwyciężyła w tej edycji, pojawiła się na finałowej gali w różowej sukni zaprojektowaną przez duet Paprocki&Brzozowski. Magda w sukni prezentowała się pięknie, jednak na obecnych zdjęciach widać, że miała wówczas kilka kilogramów więcej.

Magdalena LubaczMagdalena Lubacz www.instagram.com/malubaaa

Zjawiskowa Małgorzata Rozenek-Majdan podczas finału drugiej edycji Projektu Lady

Prowadząca program Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim odcinku programu pojawiła się w oszałamiającej, czerwonej kreacji. Na swoim Instagramie, celebrytka napisała kilka słów do finalistek oraz zwyciężczyni:

Dziewczyny, te kilka miesięcy były nie tylko dla Was, ale i dla mnie, naprawdę wyjątkowe. Czas spędzony z Wami w pałacu w Rozalinie będę pamiętać już na zawsze. Wszystkie możecie być z siebie dumne, bo włożyłyście masę pracy i serca w Waszą zmianę. Był to dla mnie ogromny zaszczyt być jej świadkiem. Gdy oglądałam dzisiejszy finał, wzruszyłam się bardzo. Magdo, gratuluję Ci z całego serca wygranej. I pamiętajcie, że choć zwyciężczyni jest oficjalnie jedna, wszystkie jesteście wygrane. Pamiętajcie, trzymam za Was mocno kciuki i... będę się Wam uważnie przypatrywać.

Śledziliście losy Magdaleny Lubacz w programie Projekt Lady? Co sądzicie na temat jej metamorfozy?

 

Małgorzata Rozenek się głodzi? Gwiazda chwali się tym na Instagramie 'Najcięższe dla mnie były 3 pierwsze dni' - mówi

Więcej o:
Copyright © Agora SA