Doda kusi w bikini, ale fanki martwią się o jej wagę. Piosenkarka odpowiada

Niedawno na Instagramie Dody pojawiło się mnóstwo zdjęć w bikini. Piosenkarka może pochwalić się naprawdę bardzo szczupłą sylwetką. Część fanów zaczęła się jednak martwić o jej wagę. Doda odpowiada.

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Doda na wakacjach z mężem 

Szczęśliwa Doda na wakacjach. Mąż - Emil Stępień zorganizował jej piękną niespodziankę

Na Instagramie Dody od kilku dni na bieżąco pojawiają się zdjęcia w skąpych bikini. Doda ma boskie ciało. Płaski brzuch, szczupłe nogi i krągłe pośladki to jej wielkie atuty. Na przestrzeni lat jej figura bardzo się zmieniła. Jeszcze kilka lat temu Doda nie wyglądała tak dobrze jak teraz. Piosenkarka nie tylko schudła, ale również diametralnie zmieniła styl. Choć nadal jest sexy to już nie jest tak kiczowaty, jak wcześniej. 

 

Aktorka Beata Ścibakówna pokazała się w bikini. Fani komentują: 'Wygląda Pani doskonale'

Fani martwią się o Dodę

Wczoraj Doda na Instagram wrzuciła kolejne zdjęcia w bikini. Pod fotką napisała i jednocześnie podziękowała swoim fanom. 

 
Dziękuje za 500 tys followersów <3

Ewelina Lisowska chwali się zdjęciami z wakacji, na których kusi pięknym ciałem, ale uwagę wszystkich przyciągają jej stopy

Rzeczywiście Doda na tych zdjęciach wygląda na bardzo szczupłą, co także zauważyła większość jej fanów. Jeden z nich pod zdjęciem napisał: 

Dorotko, czy ja mam wrażenie, że jesteś coraz szczuplejsza? Żebyś nam nie zniknęła! 

Na co Doda odpowiedziała: 

Ostatni miesiąc dał mi w kość, mało jadłam, nie miałam apetytu. 

Doda jest w ciąży? 

Pojawiły się również komentarze pod zdjęciami, że objawy, które wymieniła Doda mogą wskazywać na ciążę. Oczywiście piosenkarka tego już nie skomentowała. Jeżeli Doda byłaby w ciąży to z pewnością sama podzieli się ta informacją z fanami. Póki co jej figura na to nie wskazuje. 

 

Ewa Chodakowska zaprezentowała nowy kostium. Fanki wściekłe "Ktoś tu chyba trochę odleciał od rzeczywistości...."

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.