Aktorka Beata Ścibakówna pokazała się w bikini. Fani komentują: 'Wygląda Pani doskonale'

Beata Ścibakówna to jedna z bardziej znanych, polskich aktorek. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini. Fani są absolutnie zachwyceni jej figurą. Aż trudno uwierzyć, że aktorka w kwietniu 2018 roku skończyła 50 lat.

Jak chudną celebrytki? Triki gwiazd na szczupłą sylwetkę

Jedna z piękniejszych aktorek w Polsce

Beata Ścibakówna jest niewątpliwie jedną z najpiękniejszych, polskich aktorek swojego pokolenia. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, grała w Teatrze Powszechnym oraz Teatrze Narodowym. Współpracowała również z warszawskimi teatrami Komedia, Bajka, Polonia i Syrena. Jednak prawdziwą popularność przyniosło jej wiele ról serialowych.

 

SCHUDŁAM 10 KG. Moje życie się zmieniło...

Beata Ścibakówna zachwyciła swoją sylwetką po 50-tce 

Agnieszka Hyży chwali się ciałem na Instagramie 'Boczki zrzucę z Lewandowska' . Widać, że przytyła?

Jak się okazuje młodsze koleżanki mogą Beacie Ścibakównie pozazdrościć nie tylko wyjątkowego wdzięku, ale także zabójczo zgrabnej figury. Podczas wakacji w Juracie, aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w skąpym, żółtym bikini, które zachwyciło jej fanów. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komplementów:

Wow! Wygalda Pani doskonale!
Wow nogi
Piękna... kobieca... nadzwyczajna
Ale piękna figura:)zazdroszczę;)
 

W jaki sposób Beata Ścibakówna dba o swoją kondycję?

W czym tkwi sekret figury aktorki? Okazuje się, że Beata Ścibakówna regularnie dba o dobrą kondycję grając w tenisa oraz ćwicząc na siłowni. Aktorka nie boi się treningów z obciążeniem, dzięki czemu jej sylwetka jest nie tylko szczupła, ale także jędrna i wyrzeźbiona.

Ekskluzywne hotele, jachty i rajskie widoki. Tak piłkarze relaksowali się na wakacjach. Grecja, Los Angeles i inne piękne miejsca

 
Więcej o: