Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała się, że trenuje u Anny Lewandowskiej. Gwiazda nie może już pić alkoholu

Małgorzata Rozenek-Majdan do tej pory trenowała na warszawskim Wilanowie w klubie Ewy Chodakowskiej. Okazuje się, że ta współpraca już się zakończyła, a Perfekcyjna Pani domu trenuje teraz u Anny Lewandowskiej. Zdziwieni?

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się figurą na wakacjach. Zobacz jej przygotowania do Iron Majadan

Małgorzata Rozenek-Majdan trenowała u Ewy Chodakowskiej 

Anna Lewandowska pokazała, jak Klara ćwiczy. Widać, że jej córka ma sportowe geny

Do tej pory na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan mogliśmy znaleźć mnóstwo zdjęć z siłowni Ewy Chodakowskiej, która mieści się na warszawskim Wilanowie. Okazuje się, że Perfekcyjna Pani domu zakończyła współpracę z trenerką wszystkich Polek i przeniosła się do Healthly Cenetr by Ann. 

 

Do tej pory w sieci pojawiły się tylko spekulacje, że Małgorzata Rozenek-Majdan trenuje z Anną Lewandowską, ale dopiero niedawno w rozmowie z Faktem gwiazda je potwierdziła. 

Małgorzata Rozenek-Majdan kusi w bikini, ale fanki dostrzegły, że czegoś brakuje

Małgorzata Rozenek-Majdan potwierdziła, że trenuje u Anny Lewandowskiej 

Choć po nagraniu możemy wnioskować, że gwiazda wcale nie chciała tego powiedzieć, ale po prostu jej się wymsknęło. Dziennikarz Faktu zapytał gwiazdę o wakacje, potem temat przeniósł się na ulubionego drinka Małgorzaty Rozenek-Majdan "Mimozę" (szmpana z sokiem pomarańczowym). Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała, że o alkoholu może na razie zapomnieć. Dlaczego? Przeczytajcie. 

Zaczęłam taki program u Ani Lewandowskiej, u niej w centrum. Alkohol to w ogóle zapomnij… cukry, gluten, nabiał - powiedziała.

Anna Lewandowska czule całuje swoją małą przyjaciółkę. Klara rośnie jak na drożdżach

Na koniec dodała. 

I to działa!

Gwiazdy trenują u Anny Lewandowskiej 

Jak widać w centrum Anny Lewandowskiej Healthly Center by Ann trenuje coraz więcej polskich gwiazd. Oprócz Małgorzaty Rozenek-Majdan możecie tam spotkać Zosię Ślotałę, Agnieszkę Jastrzębską,a także Mariolę Bojarską-Ferenc. 

 

Myślicie, że wkrótce wszystkie się tam przeniosą? 

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy na wakacjach. "To nie trening to pozowanie do zdjęcia" zarzuca jej jedna z fanek

Więcej o: