Katarzyna Zielińska na plaży "Dobrego poniedziałku życzy wielorybica"

Katarzyna Zielińska ma do siebie ogromny dystans. Gwiazda na swoim profilu na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia sprzed dobrych kilku lat, na których w ogóle nie przypomina siebie. Zobaczcie tylko, jak wyglądała kiedyś.

SCHUDŁAM 10 KG. Moje życie się zmieniło...

Katarzyna Zielińska ma do siebie dystans 

Zachód słońca, jacht i Joanna Przetakiewicz. Projektantka odsłoniła pośladki

Katarzyna Zielińska jest jedną z tych polskich gwiazd, które mają do siebie ogromny dystans. Po czym możemy to poznać? Chociażby po starych zdjęciach, które raz na jakiś czas Katarzyna Zielińska publikuje u siebie na Instagramie. 

 

Niedawno aktorka została mamą, a po ciążowych kilogramach nie ma już śladu. Co więcej Katarzyna Zielińska wygląda teraz naprawdę świetnie. Ma doskonały styl, idealnie dobraną fryzurę i bardzo zeszczuplała. 

 

Anna Mucha ma problemy z wagą? Fani się niepokoją "Chyba przesadziłaś z tym odchudzaniem"

Katarzyna Zielińska na plaży 

Katarzyna Zielińska po raz kolejny na swoim profilu opublikowała zdjęcie z plaży w niebieskim kostiumie kąpielowym. Gwiazda zdjęciem nawiązała do panującej mody w nadmorskich kurortach, czyli parawanów. 

Justyna Steczkowska pręży się nad basenem. Widać, że ma 45 lat?

Na zdjęciu widać, że gwiazda wygląda zdecydowanie inaczej niż teraz. Zielińska miała tam rude włosy, a także wszystkim dobrze już znany strój kąpielowy, który był kompletnie nie dopasowany do jej figury. 

 

Aktorka porównała siebie do wieloryba. Wyglądała aż tak źle? 

Cezary Pazura pokazał, jak wygląda bez koszulki. Muskulatura godna pozazdroszczenia

Więcej o: