Justyna Steczkowska pręży się nad basenem. Widać, że ma 45 lat? (Instagram)

Justyna Steczowska chętnie na swoim Instagramie dzieli się fotkami w bikini. Piosenkarka tym razem odsłoniła boską figurę podczas chwilowego relaksu. Widać, że ma 45 lat?

Justyna Steczkowska na egzotycznych wakacjach chwali się ciałem w bikini. Wygląda fenomenalnie!

Justyna Steczkowska ma 45 lat 

Justyna Steczkowska za niespełna tydzień skończy 46 lat. Gwiazda od wielu lat może pochwalić się naprawdę boską figurą. Warto dodać, że Justyna Steczkowska jest mamą trójki dzieci. Jej najstarszy syn Leon Myszkowski w tym roku osiągnie pełnoletność i skończy 18 lat. Piosenkarka uważana jest za jedną z najseksowniejszych gwiazd w Polsce, a gorące zdjęcia w bikini jeszcze bardziej to potwierdzają. 

Joanna Krupa przyznaje się do Photoshopa "Mam tu większe biodra i mniejszą talię"

Justyna Steczkowska w bikini 

To nie pierwszy raz, kiedy Justyna Steczkowska pozuje w bikini. Fani przecierają oczy ze zdumienia nad tym, jak świetną formę piosenkarka prezentuje. Tym razem Justyna Steczkowska pokazała zdjęcie z nad basenu. Gwiazda odsłoniła umięśniony brzuch, krągłe pośladki i bardzo szczupłe nogi. 

 

Naga Maja Sablewska pokazała piersi "Twoja strona zamieniła się w playboya..."

Fani są zachwyceni jej sylwetką. 

Justyna kocham twoje ciało oglądać - napisał pod zdjęciem jeden z fanów. 

Również polskie gwiazdy uważają, że Justyna Steczkowska wygląda świetnie. Zdjęcie, które widzicie powyżej polubiła także Marina Łuczenko-Szczęsna, która sama niedawno po raz pierwszy została mamą. 

Myślicie, że Justyna zainspiruję Marinę do szybkiego powrotu do formy po ciąży? 

Jennifer Lopez świętuje w bikini swoje 49 urodziny. Czy tak wygląda kobieta w tym wieku?

Dieta i trening Justyny Steczkowskiej 

Okazuje się, że Justyna Steczkowska nie dba jakoś specjalnie o swoją dietę, ani o treningi. jej ulubioną aktywnością fizyczną są spacery, a na jej talerzu często znajdziemy ryby i makaron. Dodatkowo kiedyś w jednym z wywiadów zdradziła, że uwielbia ciasto drożdżowe. 

 

Czy w takim wypadku to geny sprawiają, że Justyna Steczkowska wygląda tak dobrze? Patrząc na jej siostry, które również są bardzo szczupłe ta hipoteza się sprawdza. 

Małgorzata Rozenek-Majdan kusi w bikini, ale fanki dostrzegły, że czegoś brakuje

Więcej o: