Jennifer Lopez świętuje w bikini swoje 49 urodziny. Czy tak wygląda kobieta w tym wieku?

Jennifer Lopez wczoraj tj. 24 lipca skończyła 49 lat. Gwiazda przy okazji tego wydarzenia pochwaliła się zdjęciem z imprezy. Największą uwagę fanów przykuwa jednak jej sześciopak na brzuchu.

SCHUDŁAM 10 KG. Moje życie się zmieniło...

Jennifer Lopez skończyła 49 lat 

Jennifer Lopez trenuje w samym staniku na siłowni. Forma jak z bajki

Jennifer Lopez wczoraj tj. 24 lipca skończyła 49 lat. Gwiazda mimo tego, że zbliża się do 50-tki wygląda naprawdę świetnie. Jennifer Lopez może pochwalić się nie tylko wspaniałą pupą, która swoją drogą od lat zachwyca, ale również resztą ciała. JLo wczoraj pokazała się w kostiumie kąpielowym i odsłoniła swój sześciopak na brzuchu. Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad jej figurą!

 

Jennifer Lopez świętowała wczoraj urodziny w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan kusi w bikini, ale fanki dostrzegły, że czegoś brakuje

Jennifer Lopez dieta 

Kluczem do sukcesu Jennifer Lopez jest przede wszystkim dyscyplina. W jednym z wywiadów trener JLo zdradził ten sekret: 

Wybrałem dla niej oczyszczającą dietę, ponieważ potrzebuje dużo dobrego paliwa, aby była w stanie robić wszystko to, co aktualnie. Produkty są organiczne i dobrane w przemyślany sposób. Zachowujemy balans pomiędzy ilością wysokiej jakości białka, a innymi składnikami odżywczymi - wyjaśnia Anderson.

W diecie Jennifer Lopez nie ma mowy o jakimś oszukiwaniu. Kiedy gwiazda nie ma czasu na przygotowanie posiłku wybiera koktajl proteinowy. Dodatkowo warto podkreślić, że Jennifer Lopez nie spożywa przetworzonej żywności. 

Kim Kardashian pokazała dziwne półnagie zdjęcie na Instagramie "Jestem bardzo nieśmiała"

JLo tylko w dwóch wypadkach decyduje się na tak zwany cheat meal: w święto Dziękczynienia i wtedy, kiedy jest na wakacjach z dziećmi. 

Używki? Tego u JLo nie spotkasz. Piosenkarka na co dzień nie pali papierosów, nie pije alkoholu (chyba, że w takich wypadkach, jak urodziny), a nawet nie pije kawy. 

Jak widać nie trzeba restrykcyjnych diet, żeby wyglądać jak Jennifer Lopez w wieku 49 lat!

 

Agnieszka Jastrzębska chwali się formą w bikini. Komentuje sama Anna Lewandowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.