Małgorzata Rozenek-Majdan kusi w bikini, ale fanki dostrzegły, że czegoś brakuje

Małgorzata Rozenek-Majdan cały czas odpoczywa w słonecznej Hiszpanii. Gwiazda po raz kolejny pochwaliła się fotką w bikini, ale fanki zauważyły, że czegoś na tym zdjęciu brakuje.

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się figurą na wakacjach. Zobacz jej przygotowania do Iron Majadan

Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach 

Gwiazda już od dłuższego czasu przebywa na wakacjach w Hiszpanii. Piękna willa, w której zatrzymała się Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż kosztuje niemałe pieniądze. Za noc w tym luksusie trzeba zapłacić około 1700 zł. 

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy na wakacjach. "To nie trening to pozowanie do zdjęcia" zarzuca jej jedna z fanek

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się już fotkami w basenie, w bikini, a także podczas treningu. Niestety niektóre z fanek są dla niej bezlitosne i twierdzą, że wszystko robi pod publikę, bo przecież nawet na wakacjach trzeba zarabiać na Instagramie. Gwiazda TVN z reguły nie wdaje się w dyskusje z fanami, ale tym razem nie wytrzymała. 

To nie trening, to pozowanie do zdjęcia. Coś trzeba na Insta wstawić i zarobić nawet na urlopie - napisała pod zdjęciem jedna z fanek.
 
Z racją jest, jak z prawdą, są jej trzy rodzaje: prawda, cała prawda i g.... prawda. Jak myślisz, którą ty masz? - odpowiedziała Rozenek.

Kim Kardashian pokazała dziwne półnagie zdjęcie na Instagramie "Jestem bardzo nieśmiała"

Małgorzata Rozenek-Majdan używa Photoshopa 

Wielokrotnie Małgorzata Rozenek-Majdan była posądzana o to, że wyszczupla siebie na zdjęciach. No cóż, trudno się z tym nie zgodzić skoro widzimy na zdjęciach Rozenek, która wygląda jakby miała nogi do nieba, a w rzeczywistości ma 165 cm

 

Honorata Skarbek wykonuje najpopularniejszy trening wśród Aniołków Victria's Secret

Tym razem poszło o pępek. Fanki zauważyły, że na najnowszym zdjęciu go nie ma. Co więcej po prawej stronie przy biuście widać ewidentnie wyblurowany element, który może wskazywać na poprawki graficzne. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan nie odpowiedziała na zarzuty fanek, a pod postem pojawiło się mnóstwo osób broniących gwiazdy. 

Widzicie, że coś jest nie tak na tym zdjęciu?

Agnieszka Jastrzębska chwali się formą w bikini. Komentuje sama Anna Lewandowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.