Kim Kardashian pokazała dziwne półnagie zdjęcie na Instagramie "Jestem bardzo nieśmiała"

Kim Kardashian na Instagramie pokazała już wszystko, dosłownie wszystko. Nikogo nie szokują zdjęcia w skąpych bikini ledwo zasłaniające piersi czy pośladki. Tym razem zdjęcie jest dziwne, a podpis jeszcze dziwniejszy. O co chodziło Kim?
Zobacz wideo

Kim Kardashian szokuje na Instagramie 

Kim Kardashian jest jedną z tych amerykańskich gwiazd, które nie mają żadnych granic. Nagie piersi czy pośladki są u Kim czymś naturalnym w jej social mediach. Dla przypomnienia Kim Kardashian jest mamą dwójki dzieci, które niestety w przyszłości zobaczą te zdjęcia i raczej nie będą zachwycone. Tak, czy inaczej wróćmy do tematu. Kim Kardshian znowu pochwaliła się zdjęciem w bardzo skąpym bikini, ale opis pod zdjęciem kompletnie do niego nie pasuje. O co jej chodziło? 

Ostra Kourtney Kardashian na Instagramie. Gwiazda pokazała się w samych stringach

Kim Kardashian na wakacjach 

Kim Kardashian wrzuciła zdjęcie znad basenu, na którym pozuje w skąpym kostiumie kąpielowym. Na pierwszy rzut oka to zdjęcie nie różni się niczym od poprzednich, ale kiedy przyjrzymy się bliżej to coś jest nie tak z jej brzuchem .

Honorata Skarbek wykonuje najpopularniejszy trening wśród Aniołków Victria's Secret

Kim Kardashian już wielokrotnie poprawiała swoje zdjęcia w Photoshopie, dlatego fani posądzają ją o to ponowie. Z drugiej strony jej talia wraz z brzuchem wygląda, jak z bajki lub komiksu. Czy Kim Kardashian usunęła sobie żebra? Trochę tak to wygląda, ale gwiazda nie przyznała się do takiego zabiegu. Zresztą Kim Kardashian nadal nie przyznała się do powiększenia pośladków, a są już one takich rozmiarów, że wyglądają jakby miały zaraz wybuchnąć. 

 

Pod postem pojawił się opis:

Jestem bardzo nieśmiała...

Po co Kim Kardasian coś takiego napisała? Patrząc na jej zdjęcia nie widać żeby była nieśmiała. Zresztą nie tylko my to zauważyliśmy, ale również fani Kim Kardashian, którzy z niedowierzaniem czytają, że Kardashianka uważa się za nieśmiałą. 

Agnieszka Jastrzębska chwali się formą w bikini. Komentuje sama Anna Lewandowska

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy na wakacjach. "To nie trening to pozowanie do zdjęcia" zarzuca jej jedna z fanek

Więcej o: