Honorata Skarbek wykonuje najpopularniejszy trening wśród Aniołków Victria's Secret

Honorata Skarbek od dłuższego czasu może pochwalić się już naprawdę zaskakującą formą. Piosenkarka co chwila wrzuca nowe zdjęcia z sal treningowych. Tym razem pokazała umięśniony brzuch i nowy rodzaj treningu, który wykonuje.

Nogi i pośladki z kettlebells

Honorata Skarbek ma sześciopak na brzuchu 

Piosenkarka już od początku roku na każdym kroku chwali się swoją formą. Honorata Skarbek przelewa siódme poty na treningach żeby wyglądać tak, jak wygląda. Trening się opłaca, bo na jej brzuchu możemy zobaczyć mocno zarysowane mięśnie. 

 

Agnieszka Jastrzębska chwali się formą w bikini. Komentuje sama Anna Lewandowska

Co jakiś czas na jej InstaStory możemy zobaczyć filmiki z sali treningowej, na której ćwiczy pod okiem swojego trenera personalnego Tadeusza Gauera. Tym razem pochwaliła się czymś więcej niż tylko treningiem. Czym takim? 

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy na wakacjach. "To nie trening to pozowanie do zdjęcia" zarzuca jej jedna z fanek

Honorata Skarbek trenuje jak Aniołki Victoria's Secret

Prawdopodobnie robi to nawet nieświadomie, ale fakty są jakie są. Modelki Victoria's Secret często nie mają zbyt wiele czasu na treningi, dlatego muszą wykonywać takie, które w maksymalnie krótkim czasie przynoszą fenomenalne efekty. Takim rodzajem wysiłku fizycznego jest właśnie boks

40-letnia Kasia Warnke w bikini chwali się sześciopakiem "Życie po czterdziestce"

Boks świetnie kształtuje i rzeźbi sylwetkę, poprawia kondycję i wytrzymałość. Tego wszystkiego na co dzień potrzebują artyści, którzy występują na scenie, chociażby dlatego, że jednocześnie muszą tańczyć i śpiewać. Wybór Honoraty Skarbek dlatego w ogóle nas nie dziwi. 

Razem z @gauer_fitness działamy nad poprawą mojej kondycji i stabilizacją oddechu podczas wysiłku... a Wy jakie ćwiczenia / tricki na to polecacie ? Jak ktoś ma kontakt do @beyonce to spytajcie jej i dajcie znać. - napisała pod zdjęciem Honorata Skarbek. 

Zresztą, jak widać sama podziwia właśnie za to Beyonce. 

 

Ciężkie treningi się opłaciły? 

48-letnia Jennifer Lopez trenuje w samym staniku na siłowni. Forma jak z bajki

Więcej o: