Agnieszka Jastrzębska chwali się formą w bikini. Komentuje sama Anna Lewandowska

Agnieszka Jastrzębska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Na co dzień pracuje w Dzień dobry TVN jako korespondentka z imprez branżowych. Niestety, Agnieszka Jastrzębska na co dzień wybiera takie stylizacje, w których wygląda jak "beza". Okazuje się, że bez ubrań wygląda inaczej.

SCHUDŁAM 10 KG. Moje życie się zmieniło...

Agnieszka Jastrzębska jest dziennikarką Dzień dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska przepytuje gwiazdy na wszystkich ważnych imprezach branżowych w kraju. Gwiazdy chętnie udzielają jej wywiadów, a ona sama również chętnie pozuje do zdjęć na ściankach. Niestety, Agnieszka Jastrzębska czasem wybiera takie stylizacje, które optycznie jeszcze bardziej ją powiększają, a ona sama wygląda jak "beza". Gwiazda przebywa teraz na wakacjach w Grecji skąd pochwaliła się zdjęciem w bikini. takiego widoku chyba nikt się nie spodziewał. 

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy na wakacjach. "To nie trening to pozowanie do zdjęcia" zarzuca jej jedna z fanek

Agnieszka Jastrzębska w bikini 

Gwiazda zrzuciła wszystkie ubrania i zapozowała do zdjęcia w samym bikini. Biały strój kąpielowy idealnie komponował się z opalonym ciałem. Wszyscy chyba spodziewali się gorszego widoku, bo przecież w wielu stylizacjach Agnieszka Jastrzębska nie wyglądała zbyt korzystnie. 

Agnieszka Jastrzębska nie ma ciała modelki, ale w bikini wygląda naprawdę dobrze. Choć na jej brzuchu nie zobaczymy kaloryfera to wygląda on całkiem nieźle. To również zauważyli jej fani: 

Pani Agnieszko, przy takiej figurze trzeba wyrzucić te kiecki i chwalić się tą figurą! - pisali pod zdjęciem.

40-letnia Kasia Warnke w bikini chwali się sześciopakiem "Życie po czterdziestce"

Anna Lewandowska komentuje zdjęcie Agnieszki Jastrzębskiej 

Okazuje się, że Anna Lewandowska nie bez powodu skomentowała zdjęcie Agnieszki Jastrzębskiej, ale od początku. Z komentarzy pod zdjęciem dowiedzieliśmy się, że dziennikarka ćwiczy z aplikacją Anny Lewandowskiej "Diet&Training by Ann", jest na diecie od Lewandowskiej, a także 2-3 razy w tygodniu wykonuje trening personalny w jej centrum Healthly center by Ann. 

Anna Lewandowska rozczochrana, spocona i brudna po treningu

Jak widać metamorfoza Agnieszki Jastrzębskiej jest na dobrej drodze, bo wygląda ona naprawdę dobrze. 

Co napisała Anna Lewandowska? Trenerka nie była zbyt wylewna w słowach i pod fotką Jastrzębskiej wysłała serduszko, uśmiechniętą minkę i mnóstwo bicepsów. 

Po tym możemy wnioskować, że jest dumna z pracy, którą Agnieszka Jastrzębska wkłada w zmianę swojej formy. 

Widać, że schudła? 

Robert Lewandowski w szczerym wywiadzie. Tłumaczy się z mundialu i zdjęcia z wakacji

Więcej o: