Sport.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy na wakacjach. "To nie trening to pozowanie do zdjęcia" zarzuca jej jedna z fanek

Małgorzata Rozenek-Majdan nadal odpoczywa w słonecznej Hiszpanii. Gwiazda postanowiła wykorzystać wakacje w aktywny sposób i na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z treningu. Jedna z fanek wątpi czy to trening, czy pozowanie do zdjęć.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się figurą na wakacjach. Zobacz jej przygotowania do Iron Majadan

Małgorzata Rozenek-Majdan w Hiszpanii 

Gwiazda TVN Małgorzata Rozenek-Majdan udała się na urlop do słonecznej Hiszpanii. Małgorzata wraz z mężem Radosławem Majdanem i dziećmi zatrzymała się w pięknej willi, za którą trzeba zapłacić 1700 zł za noc. Gwiazda nie tylko pochwaliła się seksownymi zdjęciami w kostiumie kąpielowym, ale również treningiem, który zrobiła w wolnym czasie. 

Małgorzata Rozenek-Majdan pływała w basenie, a teraz pokazała pośladki

Małgorzata Rozenek-Majdan trenuje na wakacjach 

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda aktywnie spędza czas na urlopie. Przypomnijmy, że w zeszłym roku zamiast zdjęć wrzuciła całe filmiki, na których pokazała swój trening. Na co dzień Małgorzata Rozenek-Majdan trenuje w klubie fitness Ewy Chodakowskiej na warszawskim Wilanowie

Trening musi być, wystarczy kawałek miejsca i schody. Ważne żeby się ruszyć, nie musisz robić całego treningu od razu. Zrób cokolwiek to i tak będzie lepiej niż nic. Wakacje to dobry czas na zmiany. Kto jest ze mną?- napisała pod zdjęciem Małgorzata Rozenek-Majdan. 

48-letnia Jennifer Lopez trenuje w samym staniku na siłowni. Forma jak z bajki

Gwiazda wykonała kilka ćwiczeń na schodach i kilka na mięśnie brzucha

Niestety nie każdemu się to spodobało. 

Fanka zarzuca Małgorzacie Rozenek-Majdan, że nie ćwiczy, a robi zdjęcia 

To, że większość gwiazd i celebrytów zarabia na Instagramie nie jest tajemnicą. Jedna z fanek Małgorzaty Rozenek-Majdan zarzuciła jej, że nie ćwiczy tylko pozuje do zdjęć. 

To nie trening, to pozowanie do zdjęcia. Coś trzeba na Insta wstawić i zarobić nawet na urlopie - napisała pod zdjęciem. 

40-letnia Kasia Warnke w bikini chwali się sześciopakiem "Życie po czterdziestce"

Z reguły Małgorzata Rozenek-Majdan nie wdaje się w dyskusję z fanami, którzy ją krytykują, ale tym razem odpowiedziała. 

Z racją jest, jak z prawdą, są jej trzy rodzaje: prawda, cała prawda i g.... prawda. Jak myślisz, którą ty masz? - odpowiedziała Rozenek. 

Podobno w najnowszej ramówce TVN  Małgorzata Rozenek-Majdan ma dostać swój kolejny program. Myślicie, że do niego tak intensywnie się przygotowuje? 

Magdalena Frąckowiak wypina gołą pupę na Instagramie. Fani podzieleni

Więcej o: