Ewa Chodakowska w "secret project" z Joanną Krupą i nie będzie to płyta treningowa

Ewa Chodakowska nie raz już pracowała z Joanną Krupą. Tym razem obie panie spotykały się na planie "secret project". Co tym razem będą robiły?

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska otworzyła swój catering dietetyczny 

Ewa Chodakowska po ogromnym sukcesie swojej platformy BeDiet i zdrowych przekąsek Be Raw postanowiła stworzyć własny catering dietetyczny. Trenerka zatrudniła jako kucharza, Greka, który ma pomóc jej w osiągnięciu kolejnego sukcesu. Ten wybór chyba nikogo nie dziwi, bo mąż Ewy Chodakowskiej również jest Grekiem, a sama Grecja jest bliska sercu Ewy Chodakowskiej. 

Anna Lewandowska rozczochrana, spocona i brudna po treningu

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa we wspólnym projekcie 

Po raz pierwszy Ewa Chodakowska współpracowała z Joanną Krupą przy okazji okładki do magazynu "Be Active". 

 

Ewa Chodakowska wielokrotnie podkreślała, że na jej okładkach zawsze są kobiety inspirujące. 

Robert Lewandowski zamienił piłkę na worek bokserski. Tak rozładowuje emocje po mundialu?

Tym razem Ewa Chodakowska i Joanna Krupa nie spotkały się na sali treningowej. Ich makijaż i stylizacja może sugerować, że umówiły się po prostu, na kolację, ale wtedy czytamy opis. 

Jesteś prawdziwą GWIAZDĄ Asiu @joannakrupa .. ze szczerym sercem, piękną duszą.. Pełen profesjonalizm i pokora.. uśmiech dla każdego.. czy to ktos przynosi wodę, czy stoi za obiektywem, czy sprząta.. nie da się oszukiwać 14 godzin na planie ?? Zero grymasów, kaprysów.. sztuczności.. SUPER PRO I SUPER KIND najlepsze połączenie!  Z takimi ludźmi mogę pracować codziennie  uwielbiam!  PS. Dziękuje całej ekipie!! @lukiur #hair @malgorzata_urbanska_mua #makeup ... jesteście MISTRZOWSKIM TEAMEM, wielki TALENT na luźnej szelce #secretproject
 

Można zastanawiać się co to za secret project, ale kiedy połączymy sobie kilka faktów to odpowiedź może być prostsza niż nam się wydaję. Jakiś czas temu ruszyły castingi do kolejnej edycji Top Model. Joanna Krupa jest tam jurorką. Wielokrotnie w programie pojawiał się gość specjalny i może tym razem będzie to właśnie Ewa Chodakowska? 

40-letnia Kasia Warnke w bikini chwali się sześciopakiem "Życie po czterdziestce"

Podkreślamy to nie fakt, a teoria, która albo się potwierdzi albo nie, ale z drugiej strony chcielibyście zobaczyć Chodę w roli ekspertki od modelingu? 

Nastoletnia Britney Spears 17 lat temu. Tak wyglądała w najlepszym momencie kariery

Więcej o:
Copyright © Agora SA