Nastoletnia Britney Spears 17 lat temu. Tak wyglądała w najlepszym momencie kariery

Britney Spears swoją karierę muzyczną zaczęła robić w 1998 roku, kiedy to wydała pierwszy singiel "Baby one more time". Od tego momentu jej życie zostało wywrócone do góry nogami, a sława w niektórych momentach przygniatała. Britney Spears przypomina, jak wyglądała w najlepszym momencie swojej kariery.

Trening Kim Kardashian

Ewa Chodakowska pokazała pierwsze dania z Be Diet Catering. Szefem kuchni został Grek

Britney Spears rozpoczęła karierę jako nastolatka 

Kiedy po raz pierwszy świat usłyszał piosenkę Britney Spears "Baby one more time" od razu było wiadomo, że będzie hit. Tak też się stało. Hitem nie okazała się jedna piosenka Britney Spears, a każda kolejna. Brit przez wiele lat była najpopularniejszą piosenkarką na świecie, a jednocześnie jedną z najlepiej zarabiających nastolatek. 

Kariera rozpoczęta w tak młodym wieku niestety w późniejszych latach nie wyszła Britney Spears na dobre. Gwiazda wielokrotnie lądowała w ośrodkach odwykowych i psychiatrycznych. Każdy z nas chyba pamięta moment, kiedy poszła do salonu fryzjerskiego i zgoliła głowę na łyso. Po kilku latach walki o lepszą wersję siebie teraz Britney Spears wygląda naprawdę dobrze. 

 

Maja Sablewska w bikini "Czy Ty na coś chorujesz?". Stylistka odpowiedziała

Britney Spears wspomina rok 2001 

Zdecydowanie rok 2001 należał do niej, chociażby, dlatego że magazyn Forbes w tym roku umieścił Britney Spears na pierwszym miejscu w rankingu najpotężniejszych sław świata. Przypomnijmy, że Britney miała wtedy zaledwie 19 lat. 

 

Na zdjęciu, które opublikowała gwiazda widzimy młodziutką Britney, która pozowała przed obiektywem cenionego fotografa Herba Rittsa. Nie da się ukryć, że w tamtym okresie Britney wyglądała świetnie, choć patrząc na jej obecną formę sami nie wiemy, kiedy było lepiej. 

Nicole Scherzinger pochwaliła się idealnym brzuchem. Piosenkarka nie przestaje zaskakiwać

Wiele gwiazd uważa, że kariera, twórczość i sama postać Britney Spears była dla nich bodźcem do rozpoczęcia swojej kariery. W jednym z wywiadów przyznała to Lana Del Rey:

Nie jestem w ogóle zainteresowana tymi wszystkimi kobietami, które są obecnie w show biznesie, ale jest coś w Britney Spears, co sprawiło, że zapragnęłam śpiewać i wyglądać tak jak ona.

Beata Kozidrak pokazała zdjęcie z 1999 roku. Odważna stylizacja, jak na tamten czas

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.