Beata Kozidrak pokazała zdjęcie z 1999 roku. Odważna stylizacja, jak na tamten czas

Beata Kozidrak mimo tego, że ma 58 lat nadal wygląda świetnie. Od lat uważana za jedną z najbardziej seksownych piosenkarek, a jednocześnie najbardziej uzdolnionych. Gwiazda na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z 1999 roku! Pamiętacie ją z tego okresu?

Ćwiczenia Miss Polonia - Agaty Biernat

Ewa Chodakowska pokazała pierwsze dania z Be Diet Catering. Szefem kuchni został Grek

Beata Kozidrak na Instagramie 

Beata Kozidrak zdecydowanie jest jedną z najbardziej utalentowanych piosenkarek w naszym kraju. Zespół Bajm na przełomie lat stał się jedną z najważniejszych grup w historii polskiej sceny muzycznej. Teksty do wszystkich piosenek tworzyła sama Kozidrak. Co najważniejsze piosenki Beaty Kozidrak uwielbiane są do dziś dnia przez wszystkich, bez względu na wiek. 

 

Piosenkarka choć ma 58 lat jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Gwiazda co chwila wrzuca na Instagram zdjęcia, a fani je kochają. Tym razem Beata Kozidrak postanowiła przypomnieć siebie z 1999 roku. 

Maja Sablewska w bikini "Czy Ty na coś chorujesz?". Stylistka odpowiedziała

Beata Kozidrak w 1999 roku 

Rok 1999 był dla Beaty Kozidrak szczególnie ważny. To właśnie wtedy piosenkarka otrzymała Fryderyka, czyli najważniejszą polską nagrodę muzyczną. Ci, którzy są fanami gwiazdy z pewnością pamiętają galę wręczenia nagród, ale młodsze pokolenie z pewnością nie. 

Beata Kozidrak postanowiła przypomnieć ten wspaniały czas i wrzuciła swoje stare zdjęcie. Szokować może stylizacja, która jak na tamten okres może wydawać się dość wyzywająca. Beata Kozidrak miała wtedy na sobie różowy, satynowy komplet, który odsłaniał jej brzuch. 

 

Pokaz mody Sports Illustrated Swimsuit, a w nim matka karmiąca i sportsmenka po amputacji

Beata Kozidrak zawsze miała fantastyczną figurę, która tak naprawdę została jej do dziś. 

Beata, jaka superowa stylówka - komentują fani.

Pamiętacie Beatę Kozidrak w tamtym okresie? 

Małgorzata Rozenek-Majdan pływała w basenie, a teraz pokazała pośladki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.