Ewa Chodakowska pokazała pierwsze dania z Be Diet Catering. Szefem kuchni został Grek

Be Diet Catering to nowy projekt, który tworzy Ewa Chodakowska. 19 lipca 2018 roku odbyła się pierwsze sesja zdjęciowa trenerki z jej własnym cateringiem. Kulisy sesji, Ewa Chodakowska pokazała na relacji, na swoim Instagramie.

Ewa Chodakowska rusza z kolejnym biznesem. Na co tym razem postawiła trenerka?

Be Diet Catering od Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska postanowiła spełnić kolejne swoje wielkie marzenie i otwiera własny catering dietetyczny. Be Diet Catering ruszy już pierwszego dnia września. 

Kiedyś odpocznę... ale jeszcze nie teraz... Z ogromną dumą i wielką radością przedstawiam Ci mój NAJNOWSZY PROJEKT: BE DIET CATERING. Z moją dietą BE DIET zrzuciło zbędne kilogramy i zmieniło swoje życie już miliony Polek... Nie są to liczby wyssane z palca, a czyste fakty... Regularnie udostępniam tu historie Kobiet, które przeszły METAMORFOZĘ... Na przestrzeni ostatnich lat wiele razy czytałam „Ewka! A może by tak be diet z dostawa do domu”... Taaaaaa... myślałam sobie trzeba mieć „ZAPLECZE” MNÓSTWO rzeczy do zapięcia, jeśli mamy to robić na najwyższym poziomie... Minęło pare lat... razem z moim teamem dietetyków klinicznych, wyśmienitym szefem kuchni i jego zespołem, dwójką wieloletnich przyjaciół, którzy mają know how w tej dziedzinie, stworzyliśmy wyjątkowy projekt... BE DIET CATERING, z dostawa pod Twoje drzwi. Na razie na terenie Warszawy, ale przecież to dopiero początek. Ruszamy z dniem PIERWSZY WRZEŚNIA! Daj znać jak Ci się podoba ten pomysł - napisała trenerka na swoim Instagramie.

Ewa Chodakowska zaskoczyła fanów, wypuszczając nowy produkt Be Raw

Ewa Chodakowska otwiera catering dietetycznyEwa Chodakowska otwiera catering dietetyczny www.instagram.com/chodakowskaewa

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Sesja zdjęciowa Be Diet Catering

Podczas sesji zdjęciowej do cateringu Be Diet, Ewa Chodakowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała co nieco na swojej instagramowej relacji. Okazuje się, że szefem kuchni Be Diet Catering będzie Grek, Yannis Harutyun Margaryan. 

Be Diet CateringBe Diet Catering www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska organizuje tydzień metamorfoz na Malediwach. "Wszystko dla bogatych" - komentują fanki

Posiłki Be Diet Catering

Oprócz zdradzenia, kim jest szef kuchni Be Diet Catering, Ewa Chodakowska pokazała także kilka przykładowych posiłków, które znajdą się w menu cateringu trenerki. Trzeba przyznać, że potrawy wyglądają smakowicie. 

Jesteście ciekawi, co znajdzie się w ofercie cateringu dietetycznego od Ewy Chodakowskiej?

Be Diet CateringBe Diet Catering www.instagram.com/chodakowskaewa

Więcej o: