Małgorzata Rozenek-Majdan pływała w basenie, a teraz pokazała pośladki(Instagram)

Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie przebywa na wakacjach w Hiszpanii wspólnie z mężem Radosławem Majdanem, synami i psami. Gwiazda TVN niedawno pochwaliła się zdjęciem z basenu, a teraz odsłoniła jeszcze więcej w skąpym stroju kąpielowym.

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się figurą na wakacjach. Zobacz jej przygotowania do Iron Majadan

Małgorzata Rozenek-Majdan kusi ciałem na wakacjach w basenie

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa w Hiszpanii 

Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z rodziną wybrała się na urlop do Hiszpanii. Ten rok był dla gwiazdy szczególnie owocny w kilka dużych produkcji, w których brała udział. W TVN'ie Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż mieli swój program Iron majdan, w którym musieli wykonywać różne, czasem trudne konkurencje. Drugim programem Rozenek był Projekt lady, a w TVN Style W dobrym stylu. Jak widać Małgorzata Rozenek nie ma co narzekać na brak pracy, dlatego jest też po czym odpoczywać. 

 

Willa, w której zatrzymali się Majdanowie wzbudziła szczególne zainteresowanie fanów. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła co to za miejsce i ile trzeba za nie zapłacić. Noc w ekskluzywnym domu kosztuje 1700 zł. 

Ewa Chodakowska cieszy się z sukcesu "Razem zrzuciliście 425 TON". Z jej diet korzysta ponad milion osób

Małgorzata Rozenek-Majdan odsłania pośladki 

Gwiazda wielokrotnie na swoim Instagramie chwaliła się zdjęciami z siłowni. Na co dzień gwiazda trenuje w klubie Ewy Chodakowskiej na warszawskim Wilanowie, choć niektóre portale plotkarskie twierdzą, że siłownię Chodakowskiej zamieniła na centrum Anny Lewandowskiej, jednak nie jest to potwierdzona informacja.

40- letnia gwiazda stanęła do zdjęcia tyłem, odsłoniła pośladka i zalotnie uśmiechnęła się do fotografa, którym prawdopodobnie był Radosław Majdan. 

 

Forbes opublikował ranking najbogatszych. Brak Beyonce, Cristiano Ronaldo na końcu. Pierwsze miejsce zaskoczeniem

Jak zwykle komentarze pod zdjęciem to prawdziwa wojna pomiędzy tymi, którzy Małgosię uwielbiają i tymi, którzy  za nią nie przepadają. 

Piękne ciałko ale trochę niesmaczne jest to że tak się matka pręży z golą du.. ą przy dorastających synach. Słabe na maksa - napisała jedna z komentujących.
Świetna sylwetka! Petarda - skomentowała inna. 

Dobrze wygląda? 

Magdalena Frąckowiak wypina gołą pupę na Instagramie. Fani podzieleni 

Więcej o: