Pokaz mody Sports Illustrated Swimsuit, a w nim matka karmiąca i sportsmenka po amputacji

Sports Illustrated Swimsuit zorganizował nietypowy pokaz mody, o którym zrobiło się głośno w mediach na całym świecie. Na pokazie wystąpiły nie tylko 'typowe' modelki, ale także kobiety, wśród których można było zobaczyć m.im. matkę karmiącą, kobiety z cellulitem, czy sportsmenkę po amputacji.

Genie Bouchard w sesji dla Sports Illustrated Swimsuit. Tenisistka jeszcze nigdy tak nie zachwyciła!

Podczas pokazu w Miami, organizowanego przez Sports Illustrated, kobiety zaprezentowały kostiumy kąpielowe, które nie tylko nie ukrywały niedoskonałości ich figur, ale wręcz je podkreślały. 

Mimo bardzo pozytywnego odbioru tak nietypowego pokazu, nie wszystkim spodobała się taka forma promocji strojów kąpielowych. Szczególnie kontrowersyjne okazało się karmienie dziecka przez Marę Martin, w trakcie spaceru po wybiegu.

To oznacza, że nie ma już żadnych świętości... Żadnych! Niektóre czynności powinny pozostać intymne - można przeczytać w komentarzach.
 
Zobacz wideo

W pokazie wzięła także Brenna Huckaby, amerykańska snowboardzistka po amputacji.  Jest pierwszą Paralympianką, która pojawia się w magazynie Sports Illustrated.

 

Zjawiskowa modelka Alexis Ren wystąpi w Sports Illustrated Swimsuit Issue. To nie pierwsze jej tak odważne zdjęcia

Na wybiegu można było także zobaczyć Raine Michaels, córkę Breta Michaelsa - jednego z bardziej rozpoznawalnych gwiazd amerykańskiego rocka.

Twoja osobowość i charakter błyszczały. Twoja chęć zrobienia tego na własną rękę pokazuje prawdziwe serce i wielką zasługę. Jestem tak bardzo dumny z ciebie i że poznałaś swoją idolkę @kateupton. Gratulacje dla wszystkich innych uczestniczek, wszystkie jesteście niesamowite - napisał na Instagramie.
 

Co myślicie o takim sposobie pokazywania kostiumów kąpielowych? Podoba się wam?

 
Więcej o: