Magdalena Frąckowiak wypina gołą pupę na Instagramie. Fani podzieleni (Instagram)

Magdalena Frąckowiak po raz kolejny wrzuciła na Instagram bardzo odważne zdjęcie. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach nikogo już to nie dziwi, ale oczywiście pojawiły się też komentarze zniesmaczonych fanów. Po co to zrobiła?

Trening Kim Kardashian

Kiedyś ich kochali teraz nienawidzą. Polacy mają dość Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej

Magdalena Frąckowiak szokuje w sieci 

Magdalena Frąckowiak to była modelka Victoria's Secret. Przez kilka lat kusiła swoim ciałem w zacnym gronie innych modelek z całego świata. Niestety piękne czasy minęły, a o Frąckowiak nie było już w mediach tak głośno, jak wcześniej. Gwiazda co jakiś czas przypomina o sobie na Instagramie publikując kontrowersyjne zdjęcia. 

Cristiano Ronaldo szuka domu w Turynie. Znajdzie coś odpowiedniego dla siebie?

Naga Magdalena Frąckowiak na Instagramie 

Modelka i projektantka biżuterii Magdalena Frąckowiak znowu dała swoim fanom i mediom prawdziwą pożywkę. Frąckowiak opublikowała na Instagramie zdjęcie gołej pupy. Na fotce pojawiła się mała emotikonka, która miała coś zasłonić, ale w sumie co? 

 

Sergio Ramos oświadczył się Pilar Rubio podczas luksusowych wakacji

Pod zdjęciem burza w komentarzach. Okazuje się, że większość opinii fanów jest pozytywna i nie widzą w tym nic prowokującego i kontrowersyjnego. 

No i super tyłeczek queeeeeen
No a to już w ogóle rozwala wszystko! :)
Taka DUP* to cud natury! @frackowiakmagdalena. Queen 

To tylko część z setek komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem modelki. Oczywiście Magdalena Frąckowiak musi zmierzyć się także z krytyką. Niektórzy z fanów są oburzeni jej zachowaniem i uważają, że to jest już przesada. 

Kariera upada??Że już dupą świecisz żeby zaistnieć w sieci!! Ogranij się potem Twoje dzieci zobaczą jaką ich mama ma DUP* wstyd jeśli oczywiście planujesz mięć dzieci.
Pokaż jeszcze wjazd, co Ci zależy? Przecież świecenie waginą /gołą dup* to manifest samoakceptacji !

Przesadziła? 

Anna Lewandowska zrobiła niespodziankę podczas treningu w Healhlty Center by Ann. Przyszedł specjalny gość

Więcej o: