Ewa Chodakowska cieszy się z sukcesu "Razem zrzuciliście 425 TON". Z jej diet korzysta ponad milion osób

Ewa Chodakowska w swojej ofercie ma nie tylko płyty treningowe, ale również diety. Chodakowska pochwaliła się ile osób korzysta z jej diet. Ta liczba robi wrażenie.
Zobacz wideo

Chuda Klaudia Halejcio chwali się umięśnionym brzuchem na wakacjach

Ewa Chodakowska jest bizneswoman 

Ewa Chodakowska jest nie tylko trenerką, ale również bizneswoman. Trenerka zaczynała od nagrywania płyt DVD do jednego z czasopism, a teraz może pochwalić się takimi biznesami jak: tygodnie metamorfoz w Polsce i za granicą, własna ekskluzywna siłownia na warszawskim Wilanowie, marka BeRaw ze zdrową żywnością, platforma Bebio i znalazłoby się pewnie jeszcze kilka innych. 

Co do platformy to za jej pośrednictwem możemy zamówić plany dietetyczne. Z okazji 5-tych urodzin Ewa Chodakowska zdradziła statystki dotyczące tego ile jej podopieczni razem schudli i ile osób korzysta z diet. Liczba robi ogromne wrażenie. 

Ostra Kourtney Kardashian na Instagramie. Gwiazda pokazała się w samych stringach

Ewa Chodakowska opublikowała statystki swojej platformy BeDiet

Ewa Chodakowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym poinformowała fanów, że jej diety BeDiet obchodzą 5-te urodziny. Z tej okazji trenerka nie tylko ma kilka nowości dla swoich fanów (diety dla wegetarian i diety bez glutenu), ale również pochwaliła się statystykami dotyczącymi tego ile osób korzysta z jej diet i ile łącznie te osoby schudły. 

Ewa Chodakowska świętuje 5 lat BeDietEwa Chodakowska świętuje 5 lat BeDiet www.instagram.com/chodakowskaewa

Już 1.097.401 osób, skorzystało z mojej diety.Razem zrzuciliście 425 TON (425 000 kg) wyobrażasz sobie te liczbę.. to tyle ile waży 71 słoni. Daj znać, ile kg jest Twoich? Z okazji 5 lat BE DIET mam dla Was NOWOŚC. Oprócz standardowej diety dla: KOBIET,  MĘŻCZYZN lub dla  PAR, .. już od teraz  BE DIET VEGE, BE DIET VEGE + RYBA,  BE DIET GLUTEN FREE. Daj znać która opcja jest Ci najbliższa.

Odeta Moro pozuje z dużym ciążowym brzuszkiem i przyznaje, że przytyła już kilkadziesiąt kilogramów

Ewa Chodakowska publikuje statystyki swojej platformyEwa Chodakowska publikuje statystyki swojej platformy www.instagram.com/chodakowskaewa

Jak widać zainteresowanie dietami od Ewy Chodakowskiej jest ogromne i prawdopodobnie na przestrzeni kolejnych lat jeszcze bardziej wzrośnie. Dodatkowo szokować może liczba kilogramów, którą udało się łącznie zrzucić wszystkim osobom korzystającym z jej planów dietetycznych. 

Pod postem pojawiły się tysiące komentarzy fanek Ewy, które przekrzykują się w tym ile, która zgubiła. 

Ewa Chodakowska co jakiś czas publikuje na swoim Instagramie najbardziej spektakularne metamorfozy, a niekiedy zaprasza najbardziej wytrwałe fanki na okładkę swojego magazynu be Active. 

Księżna Kate trzy miesiące po porodzie zachwyca na Wimbledonie. Niesamowita forma

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.