Ostra Kourtney Kardashian na Instagramie. Gwiazda pokazała się w samych stringach

Kourtney Kardashian jest jedną z najbardziej naturalnych sióstr. Celebrytka od zawsze uwielbiała chwalić się szczupłym ciałem. Tym razem pojechała ostro po bandzie, bo pozuje w kusych stringach.
Zobacz wideo

Kim Kardashian pokazała zdjęcie z 2007 roku: 'Zanim wiedziałam czym są doczepiane włosy i sztuczne rzęsy'

Kourtney Kardashian odpoczywa na wakacjach 

Kourtney Kardashian po raz kolejny już w tym roku jest na wakacjach. Celebrytka nie szczędzi obszernej relacji dla swoich fanów na Instagramie. Kourtney Kardashian tak, jak inne siostry Kim Kardashian czy Kylie Jenner uwielbia eksponować swoje kształty. W odróżnieniu od pozostałych sióstr i Kendall Jenner, która jest modelką Kourtney jest jedną z najbardziej naturalnych w rodzie Kardashian-Jenner. Gwiazda jakiś czas temu pochwaliła się bardzo odważnym zdjęciem. Choć z drugiej strony, w tej rodzinie chyba widzieliśmy już wszystko. 

 

Odeta Moro pozuje z dużym ciążowym brzuszkiem i przyznaje, że przytyła już kilkadziesiąt kilogramów

Kourtney Kardashian w samych stringach pozuje do zdjęcia 

Kourtney Kardashian niedawno pochwaliła się seksownym zdjęciem w sieci. Choć większość fanów była nim zachwycona to niestety obecny chłopak Kourtney Kardashian nie. 

 

Księżna Kate trzy miesiące po porodzie zachwyca na Wimbledonie. Niesamowita forma

Younes Bendjima napisał: 

To właśnie w ten sposób zbierasz lajki?

Niestety, komentarz szybko zniknął z profilu Kourtney Kardashian, która prawdopodobnie wkurzyła się na swojego faceta i zrobiła mu o to awanturę. 

Swoją drogą trzeba przyznać, że Kourtney wygląda znakomicie mimo tego, że ma 39 lat i jest po trzech porodach. Pytanie jednak brzmi, czy matka trójki dzieci powinna tak bardzo eksponować swoje ciało w internecie?

Z drugiej strony ta rodzina znana jest z odsłaniania ciała, w końcu jej siostra Kim Kardashian dzięki seks taśmie zrobiła tak zawrotną karierę. 

Meghan Markle po ślubie ma restrykcyjną dietę narzuconą przez rodzinę królewską. Czego księżna nie może jeść?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.