Kim Kardashian pokazała zdjęcie z 2007 roku: 'Zanim wiedziałam czym są doczepiane włosy i sztuczne rzęsy'

Moda na pokazywanie starych zdjęć przez celebrytki nadal trwa. Kim Kardashian regularnie dzieli się z fanami swoimi mniej lub bardziej starymi zdjęciami. Ostatnio pokazała zdjęcie sprzed 11 lat, pod którym pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów.

Coraz węższa talia i jeszcze większe pośladki. Co się dzieje z Kim Kardashian? To już nie wygląda nawet naturalnie

Kim Kardashian - Królowa operacji plastycznych

Kim Kardashian to jedna z tych gwiazd show-biznesu, które nie wiedzą co to umiar w dążeniu do perfekcyjnego wyglądu. Najpopularniejsza z sióstr Kardashianek nieustannie poprawia swoje ciało za pomocą operacji plastycznych. Jak twierdzą jej fani, zupełnie niepotrzebnie, gdyż przed operacjami była naturalną pięknością.

 
Zobacz wideo

Kim Kardashian w 2007 roku

Kim Kardashian nieustannie wmawia fanom, że jej sylwetka jest zasługą ćwiczeń oraz diety, jednak patrząc na to, jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda teraz, widać zmiany, których nie da się uzyskać jedynie dietą i treningiem.

Ostatnio postanowiła ponownie pokazać fanom, jak wyglądała 11 lat temu, a przy okazji pokazała, że ma do siebie całkiem spory dystans.

Zanim wiedziałam czym są doczepiane włosy i sztuczne rzęsy - napisała Kim.

Pod zdjęciem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy twierdzą, że zdecydowanie lepiej wyglądała kiedyś:

Tak wyglądałaś lepiej - naturalnie
Zobacz jak zdrowo i ładnie wyglądały kiedyś twoje włosy
Kiedyś lepiej, teraz to tylko plastik

Kim Kardashian pokazała jak ćwiczy, ale czy jej trener aby na pewno jest kompetentny?

 

Czy Kim znajdzie umiar i ograniczy ilość operacji plastycznych?

To, jak wygląda Kim staje bardzo niepokojące. Krągła pupa, duży biust i coraz węższa talia. Kim zatraciła się w dążeniu do idealnej sylwetki i bardziej zaczyna przypominać lalkę Barbie, niż prawdziwą kobietę. Trend, który lansuje celebrytka wpływa negatywnie również na jej fanki, które zatracają się w diecie oraz treningu, mając nadzieję, że uda im się uzyskać taką sylwetkę, jaką ma Kim. 

Nie dajcie się zwieść, ani wpędzić w kompleksy. Sylwetka Kim to nie tylko trening i dieta. To przede wszystkim zatrważająca ilość operacji plastycznych, którym poddała się Kim.

 
Więcej o: