Meghan Markle po ślubie ma restrykcyjną dietę narzuconą przez rodzinę królewską. Czego księżna nie może jeść?

Odkąd Meghan Markle została księżną, musi przestrzegać restrykcyjnych zasad rodziny królewskiej. Odpowiedni ubiór i postawa to tylko niektóre z nich. Na liście znajduje się też jedzenie, którego absolutnie nie może spożywać.

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Aniołek VS, Cadndice Swanepoel pokazała figurę 12 dni po porodzie, odpowiadając na krytykę hejterów

Kim jest Meghan Markle - jak poznała księcia Harrego

Meghan Markle jest amerykańską aktorką, która już od najmłodszych lat związana była z planem filmowym. Gwiazda w 2005 roku zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Zupełnie jak miłość u boku Ashtona Kutchera. 

Meghan Markle przed księciem Harrym była już raz zamężna. W 2004 roku zaczęła spotykać się z producentem filmowym Trevorem Engelsonem. Para zaręczyła się w 2010 roku, a rok później powiedzieli sobie "tak" na Jamajce. W 2013 roku się rozwiedli. 

Meghan Markle księcia Harrego poznała w 2016 roku, ale para swój związek długo ukrywała. Oficjalnie, jako para, pojawili się podczas ceremonii otwarcia Invictus Games. W listopadzie 2017 roku Harry oświadczył się Meghan Markle, a w tym roku, 19 maja pobrali się. 

 

Britney Spears pochwaliła się swoim brzuchem. Fani uważają, że wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Meghan Markle - wiek, waga, wzrost

Meghan Markle urodziła się 4 sierpnia 1981 roku, czyli ma dziś 36 lat. Żona księcia Harrego mierzy 171 centymetrów i waży 59 kilogramów. 

 

Małgorzata Rozenek szaleje z Photoshopem. Fani są dla niej bezlitośni "Masakra, perfekcyjnie przesadzone"

Dieta Meghan Markle

Tak, jak wcześniej wspominaliśmy, rodzina królewska musi przestrzegać ściśle określonych zasad, w tym również tych dotyczących diety. Meghan Markle nie może spożywać żadnych owoców morza m.in.:. małży, krewetek, czy ośmiorniczek. Powód jest prosty: wszystkie te produkty mogą spowodować zatrucie, a na to rodzina królewska nie może sobie pozwolić. 

Meghan Markle nie może spożywać również niedosmażonego mięsa, bardzo pikantnych potraw, nie może też pić wody z kranu. Spożywanie cebuli i czosnku także jest zakazane. 

Mleko z kolei jest dozwolone, ale tylko od krów jednej rasy. Co ciekawsze gazety, które rodzina królewska czyta do śniadania, zawsze są prasowane, żeby przypadkiem królowa nie ubrudziła się tuszem. 

Meghan Markle musi także zaakceptować fakt, że kiedy królowa Elżbieta II skończy posiłek, również cała rodzina królewska musi odejść od stołu. 

No cóż, jak widać bycie księżną nie jest aż takie proste, jak się wydaje. 

 

Ewa Chodakowska organizuje tydzień metamorfoz na Malediwach. "Wszystko dla bogatych" - komentują fanki

Więcej o: