Kylie Jenner najmłodszą miliarderką. Po okładce 'Forbesa' widać, że macierzyństwo jej służy

Gwiazda programu 'Z kamerą u Kardashianów', Kylie Jenner została właśnie ogłoszona najmłodszą miliarderką i pojawiła się na okładce magazynu Forbes. Co stoi za jej ogromną fortuną, którą zyskała w zaledwie 3 lata?

Kim Kardashian pokazała jak ćwiczy, ale czy jej trener aby na pewno jest kompetentny?

Kylie Jenner stworzyła markę, która podbiła świat

Kylie Jenner swoją fortunę zbiła na marce kosmetycznej Kylie Cosmetics. Najpierw wypuściła na rynek zestawy matowych pomadek z konturówkami ( Kylie lip kit), które stały się ulubieńcami kobiet na całym świecie. Po jakimś czasie, najmłodsza siostra Kim Kardashian, rozszerzyła ofertę swojej marki o rozświetlacze, palety z cieniami oraz inne kosmetyki kolorowe. Każda nowość wydana przez Kylie staje się absolutnym hitem kosmetycznym. To właśnie sprawiło, że w zaledwie 3 lata majątek Kylie szacuje się na 900 milionów dolarów, czyli około 3 miliardy złotych.

To niewiarygodne, że można mnie wyróżnić za coś, z czego czerpię pasję. Jestem naprawdę za to wdzięczna. Zawsze uwielbiałam makijaż i bardzo ciężko pracowałam, by pierwszy zestaw do malowania ust wprowadzić na rynek. Konsultując to z moimi fanami, tworzę produkty, które ich ekscytują i im się podobają. To niesamowity proces. Bardzo wiele nauczyłam się po drodze. Mam nadzieję, że uda mi się zainspirować innych do podążania za głosem marzeń - powiedziała w wywiadzie dla magazynu Forbes.
 

5 największych metamorfoz gwiazd

Jedna z Kardashianek poszła na całość! Pokazała swoje zdjęcie topless

Kylie Jenner - 20-letnia business woman oraz młoda mama

W lutym 2018 roku, na świat przyszło pierwsze dziecko Kylie Jenner - córka Stormi. Najmłodsza z sióstr Kardashian przyznała, że fantastycznie czuje się w roli mamy i mimo młodego wieku, daje jej to mnóstwo radości oraz satysfakcji. Trzeba przyznać, że macierzyństwo służy Kylie, gdyż po urodzeniu dziecka wygląda fantastycznie. Ostatnio nawet zmniejszyła usta, które sprawiają, że wygląda naturalniej niż jeszcze jakiś czas temu. 

 

Powrót Kylie Jenner do formy po ciąży

Kylie Jenner przytyła w ciąży prawie 30 kilogramów i mimo sztucznego biustu oraz pośladków, powrót do ciąży wymagał od niej niemałego wysiłku. Po kilku miesiącach od porodu Kylie wygląda naprawdę świetnie. Po ciążowym brzuchu nie ma już ani śladu, a młoda mama wygląda kwitnąco.

 

Kim Kardashian przed operacjami, komentują fani 'Byłaś piękna, po co to zrobiłaś?'

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.