Aniołek VS, Candice Swanepoel pokazała figurę 12 dni po porodzie, odpowiadając na krytykę hejterów

Modelka Victoria's Secret, Candice Swanepoel, niedawno urodziła swojego drugiego synka i 12 dni po porodzie pokazała się na plaży w bikini. Nieprzyjemne komentarze w kierunku modelki sprawiły, że ta postanowiła odpowiedzieć i zamknąć usta hejterom.

Natalia Siwiec zachwyca idealną sylwetką w Hiszpanii. 'Ile bym dała za taką figurę po ciąży' - komentują fanki

Kim jest Candice Swanepoel?

Candice Susan Swanepoel to urodzona 20 października 1988 roku, południowoafrykańska modelka. Znana jest przede wszystkim z bycia Aniołkiem marki Victoria’s Secret. Na koncie ma współprace z takimi markami, jak Vogue, Elle, Nike, Diesel, Guess,Tommy Hilfiger, Dolce & Gabbana, czy Diane von Furstenberg. W czerwcu 2014 roku została uznana za najseksowniejszą kobietę świata według magazynu Maxim. W październiku 2016 roku, na świat przyszedł jej pierwszy syn - Anaca, a 19 czerwca 2018 roku, modelka urodziła swojego drugiego syna, o imieniu Ariel.

 

Candice Swanepoel 12 dni po porodzie

Modelka Victoria's Secret niedawno urodziła swoje drugie dziecko. Zaledwie 12 dni po porodzie pokazała się w bikini, za co została solidnie skrytykowana. Sfrustrowana negatywnymi komentarzami na temat swojej poporodowej figury, Candice postanowiła odpowiedzieć hejterom na swoim Instagramie.

To ja 12 dni po urodzeniu mojego syna, jeśli masz coś złego do powiedzenia na ten temat... Sprawdź siebie. Społeczeństwo jest czasem okrutne, w dzisiejszych czasach, standardy piękna są czasami dla kobiet nierealne. Nie wstydzę się pokazywać mojego brzucha po porodzie, właściwie to jestem z tego dumna... Noszę syna przez dziewięć miesięcy i myślę, że mam prawo na mały brzuszek. 

Candice Swanepoel 12 dni po porodzieCandice Swanepoel 12 dni po porodzie www.instagram.com/angelcandices

Maja Bohosiewicz poświęca tylko 20 minut na trening, a już widać sześciopak. Jak ćwiczy aktorka?

Nie muszę ukrywać swojego brzucha, ponieważ ludzie mają nierealne standardy kobiet, my tworzymy życie... Co możemy na to poradzić? Kobiety, wszystkie jesteśmy w tym razem, bądźcie dla siebie miłe - dodała na koniec Candice.

Candice Swanepoel 12 dni po porodzieCandice Swanepoel 12 dni po porodzie www.instagram.com/angelcandices

Niestety w internecie istnieje przekłamany obraz kobiet wracających do formy po porodzie, co często wpędza świeżo upieczone mamy w kompleksy. Dobrze, że takie kobiety, jak Candice Swanepoel pokazują, że powrót do sylwetki sprzed ciąży wcale nie jest taki prosty i szybki, jakim kreują go media.

Więcej o: