Ewa Chodakowska zaskoczyła fanów, wypuszczając nowy produkt Be Raw

Ewa Chodakowska, podobnie jak Anna Lewandowska, nieustannie zaskakują nowościami. Zaledwie kilka dni temu, Ewa Chodakowska ogłosiła start swojego cateringu dietetycznego Be Diet Catering, a teraz poinformowała o nowym produkcie linii Be Raw.

Ewa Chodakowska rusza z kolejnym biznesem. Na co tym razem postawiła trenerka?

Batony oraz kulki Be Raw to absolutny hit

Kiedy Ewa Chodakowska wypuściła swoje batony oraz kulki Be Raw, zapanowało totalne szaleństwo. Fit słodkości znikały z półek w zaskakującym tempie, a tak pozytywnego przyjęcia nie spodziewała się nawet sama Ewa Chodakowska. W ofercie zdrowych przekąsek znajdziemy 3 smaki kulek oraz 4 smaki batonów.

Nowy produkt Be Raw od Ewy ChodakowskiejNowy produkt Be Raw od Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Smoothies Be Raw od Ewy Chodakowskiej

Absolutnym zaskoczeniem dla wszystkich fanów Ewy Chodakowskiej jest nowy produkt z linii Be Raw. W sklepach pojawiły się właśnie zdrowe smoothies trenerki. W ofercie Ewy Chodakowskiej znajdziemy 4 rodzaje smoothies: Breakfast, Green Detoks oraz dwa różne smaki Vegan Protein. Wszystkie smoothie Ewy Chodakowskiej są bez dodatku cukru, wegańskie, bez glutenu oraz w 100 procentach naturalne. 

Ewa Chodakowska: 'Chciałam w życiu uniknąć, że po przebudzeniu pojawiają się myśli o nie... znowu do pracy'

Ile kosztuje smoothie Be Raw od Ewy Chodakowskiej?

Za 250ml butelkę smoothie Green Detox oraz Breakfast zapłacimy 6,99zł, natomiast za smoothie Vegan Protein 9,99zł. 

Nowy produkt Be Raw od Ewy ChodakowskiejNowy produkt Be Raw od Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Be Diet Catering od Ewy Chodakowskiej

Kiedyś odpocznę... ale jeszcze nie teraz... Z ogromną dumą i wielką radością przedstawiam Ci mój NAJNOWSZY PROJEKT: BE DIET CATERING. Z moją dietą BE DIET zrzuciło zbędne kilogramy i zmieniło swoje życie już miliony Polek... Nie są to liczby wyssane z palca, a czyste fakty... Regularnie udostępniam tu historie Kobiet, które przeszły METAMORFOZĘ... Na przestrzeni ostatnich lat wiele razy czytałam „Ewka! A może by tak be diet z dostawa do domu”... Taaaaaa... myślałam sobie trzeba mieć „ZAPLECZE” MNÓSTWO rzeczy do zapięcia, jeśli mamy to robić na najwyższym poziomie... Minęło pare lat... razem z moim teamem dietetyków klinicznych, wyśmienitym szefem kuchni i jego zespołem, dwójką wieloletnich przyjaciół, którzy mają know how w tej dziedzinie, stworzyliśmy wyjątkowy projekt... BE DIET CATERING, z dostawa pod Twoje drzwi. Na razie na terenie Warszawy, ale przecież to dopiero początek. Ruszamy z dniem PIERWSZY WRZEŚNIA! Daj znać jak Ci się podoba ten pomysł - napisała 4 lipca 2018r. Ewa Chodakowska o nowym biznesie, na swoim Instagramie.

Ewa Chodakowska otwiera catering dietetycznyEwa Chodakowska otwiera catering dietetyczny www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska na instagramie zmieniła nazwę z Choda style na Missionwim

Więcej o: