Britney Spears pochwaliła się swoim brzuchem. Fani uważają, że wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Britney Spears to gwiazda, która ma na swoim koncie mnóstwo wzlotów i upadków związanych ze swoim wyglądem oraz stanem emocjonalnym. Ostatnio jednak piosenkarka zaskakuje coraz bardziej. Na swoim Instagramie pochwaliła się idealnie płaskim brzuchem, który zachwycił fanów.

Britney Spears kusi seksownym ciałem w sieci, ale zobaczcie jej faceta. To prawdziwe ciacho, a jego Instagram płonie od gorących zdjęć

Britney Spears rozkwita w związku z młodszym partnerem

Britney Spears oraz jej partner Sam Asghari poznali się w 2016 roku przy okazji kręcenia teledysku do jej piosenki. Od tego czasu tworzą fantastyczną, niemal nierozłączną parę. Choć dzieli ich aż 13 letnia różnica wieku, to dogadują się idealnie, a sama Britney w tym związku rozkwita.

 

Trening Kim Kardashian

Tak zmieniły się aktorki 'Seksu w wielkim mieście'

Britney Spears jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze

Obecnie piosenkarka wygląda znacznie lepiej niż kilka lat temu i zachwyca swoją sylwetką. Britney schudła oraz wyrzeźbiła swoje ciało. Od momentu, kiedy gwiazda poprawiła swój wygląd, chętnie publikuje w sieci zdjęcia z siłowni, a także chwali się płaskim brzuchem. Jej ostatnie zdjęcie zachwyciło fanów na Instagramie.

 

Fani w komentarzach nie szczędzili pochwał piosenkarce:

nice abs
I will kill to have that body
Britney you look great

 

Kim jest partner Britney Spears?

Sam Asghari jest tancerzem oraz modelem. Swoją niesamowitą sylwetkę zawdzięcza regularnym treningom na siłowni. Na swoim instagramowym profilu umieszcza zdjęcia oraz krótkie filmiki ze swoich treningów, motywując tym inne osoby do działania. Podobno to właśnie on obudził w Britney pasję do intensywnych oraz regularnych ćwiczeń.

 

Ma 45 lat a figurę, jak nastolatka. Szczupła sylwetka Gwyneth Paltrow to zasługa tego triku

Więcej o: