Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 15 lat: 'Ciekawe czy Marysia poznałaby mnie w takim wydaniu?'

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej cenionych oraz popularnych dziennikarek w Polsce. Na przestrzeni lat, Martyna przeszła ogromną metamorfozę, a ostatnio przypomniała, jak wyglądała 15 lat temu.

Martyna Wojciechowska nie zawsze wyglądała tak, jak teraz. Galeria z pełną metamorfozą dziennikarki

Metamorfoza Martyny Wojciechowskiej

Długie blond włosy, delikatny makijaż i stylizacje dopasowane do figury i charakteru - tak obecnie prezentuje się Martyna Wojciechowska. Jednak dziennikarka nie zawsze tak wyglądała. Jeszcze kilka lat temu, bardziej eksperymentowała zaliczając wpadki związane z fryzurami oraz stylizacjami.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska www.instagram.com/martyna.world

Zobacz wideo

Martyna Wojciechowska 15 lat temu

Już od dłuższego czasu, wśród celebrytów panuje moda na dzielenie się zdjęciami z przeszłości. Martyna Wojciechowska już kilka miesięcy temu, przy okazji jubileuszu telewizji tvn, pokazała swoje stare zdjęcie.

Skoro moja stacja świętuje 20 lat, to postanowiłam trochę pogrzebać i przypomnieć sobie siebie sprzed wielu lat na antenie. Powiem tak - zdecydowanie wolę siebie teraz - napisała wówczas dziennikarka.

Tym razem postanowiła przypomnieć zdjęcie ze swojej sesji dla magazynu Viva, która odbyła się ponad 15 lat temu. W podpisie zastanawia się nawet, czy jej córka poznałaby ją w w takim wydaniu.

Ja jako Piotruś Pan. Sesja w klimacie bajkowym dla VIVA! ponad 15 lat temu... Ciekawe czy Marysia poznałaby mnie w takim wydaniu? A u Was jak? Macie jakieś perełki w swoim archiwum? - napisała pod zdjęciem Martyna.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska www.instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska po metamorfozie wygląda fantastycznie

Nie da się ukryć, że obecnie Martyna Wojciechowska wygląda świetnie. Długie blond włosy, zdecydowanie odejmują jej lat i sprawiają wrażenie, że wygląda znacznie młodziej niż kilka lat temu. Dziennikarka jest doskonałym przykładem, że nawet pomimo upływu lat, kobieta może wyglądać fantastycznie.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska www.instagram.com/martyna.world

Drastyczna metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.