Ewa Chodakowska organizuje tydzień metamorfoz na Malediwach. "Wszystko dla bogatych" - komentują fanki

Ewa Chodakowska po raz kolejny organizuje tydzień metamorfoz na Malediwach. Cena za kilka dni treningów podczas obozu zwala z nóg. Fanki po raz kolejny nie kryją rozczarowania zachowaniem trenerki. Ile trzeba zapłacić za taką przyjemność?

Ewa Chodakowska po raz kolejny na Malediwach 

Ewa Chodakowska rusza z kolejnym biznesem. Na co tym razem postawiła trenerka?

To nie pierwszy obóz Ewy Chodakowskiej na Malediwach. Miejsce choć bardzo urokliwe do najtańszych nie należy o czym świadczyć może ceną jaką trzeba zapłacić za tydzień z trenerką wszystkich Polek. Fanki nie kryją oburzenia, że po raz kolejny to co proponuje Ewa Chodakowska jest tylko dla najbogatszych. Oczywiście gwiazda tłumaczy się w social mediach tym, że wiele produktów, które daje swoim obserwatorkom jest za darmo i wybór jest naprawdę ogromny. 

Dla porównania tydzień metamorfozy z Ewą w Zakopanem kosztuje 3500 zł. Jej największa konkurentka Ania Lewandowska za tydzień w Dojo Stara Wieś bierze 3000 zł. 

Ile kosztuje tydzień mematorfozy u Ewy Chodakowskiej na Malediwach? 

Na samym początku warto dodać, że cena którą opublikowała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie nie zawiera przelotu. Więc do tych kwot, które zobaczycie poniżej trzeba doliczyć kilka dodatkowych tysięcy. 

Ewa Chodakowska pokazała swoje zdjęcia z młodości: 'Tutaj kompromitacja level master'

Tydzień metamorfoz na Malediwach z Ewą Chodakowską kosztuje krocieTydzień metamorfoz na Malediwach z Ewą Chodakowską kosztuje krocie screen: www.bebio.pl

Cena: 

 • 3600$ za jedną osobę (13428 zł)
 • 5200$ za dwie osoby (19396 zł)

Co dostajemy od Ewy Chodakowskiej za cenę prawie 20 tysięcy złotych? 

 • 7  noclegów w Sky albo Beach Studio (16-22.09.2018)
 • Zdrowe wyżywienie kurowane przez dietetyka BeActive  (śniadania, lunche, kolacje z napojami (woda, soki, soft drinki)).  
 • Trening 2 x dziennie z Ewą Chodakowską na przemian z Lefterisem Kavoukis
 • Woda na treningi
 • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
 • Informator z programem wyjazdu
 • Jedna wycieczka przewodnikiem podczas nurkowania z rurką
 • Sprzęt do snurkowania z rurką 
 • Codzienne powitalne moktajle w Breeze Pool Bar
 • Jedno zajęcie POUND® na siłowni BURN
 • Dostęp do bezpłatnych zajęć grupowych fitness na siłowni BURN (według tygodniowego rozkładu)

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy do powyżej podanych cen należy doliczyć koszt przelotu, a ceny w tym terminie wahają się między 2500 zł, a 4000 zł w klasie ekonomicznej. 

Ewa Chodakowska zaczęła sprzedawać stroje kąpielowe Missionswim. Cena? Nie dla wszystkich

Fani oburzeni cenami u Ewy Chodakowskiej 

Tego można było się spodziewać, że część osób nie będzie zachwycona z kosztu całego wyjazdu z Ewą Chodakowską. Fanki w komentarzach piszą tak: 

Jeśli twoim zdaniem tydzień treningów i rozmowa z dietetykiem (która kosztuje max 100 zł za wizytę) jest warta 3600$ PLUS przelot gdzie cala wycieczkę łącznie z przelotem możesz mieć za 1800, max 2000$ to ‘be my guest’ ale jak dla mnie to zwykle wykorzystywanie ludzi którzy ślepo podążają za każdym krokiem swojego ‘guru’. Nie zrozum mnie źle, to fantastycznie ze namawia ludzi na sport itd I kilka projektów ma z pewnością pozytywnych ale te wyjazdy wyglądają tak jakby były tworzone tylko i wyłącznie dla zysku.... zdecydowanie zbyt wysoka cena. I mowie to mimo wszystko ze mogłabym sobie na to pozwolić ale moim zdaniem to zwykle wyrzucanie pieniędzy - napisała jedna z fanek pod zdjęciem. 

Polecielibyście na obóz z Ewą Chodakowską za ponad 20 tysięcy złotych? 

Ewa Chodakowska broni strojów kąpielowych Missionswim "Ja dopiero się rozkręcam"

Więcej o: