Ewa Chodakowska rusza z kolejnym biznesem. Na co tym razem postawiła trenerka?

Ewa Chodakowska nie zwalnia obrotów nawet na moment. Dopiero co wystartowała z marką Missionswim, a już zabrała się za kolejny biznes. Tym razem postanowiła rozszerzyć swoje działania o catering dietetyczny, co ogłosiła na swoim Instagramie.

Ewa Chodakowska: 'Chciałam w życiu uniknąć, że po przebudzeniu pojawiają się myśli o nie... znowu do pracy'

Najpierw batony Be Raw od Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska swoją działalność najpierw rozszerzyła o własne fit słodkości. Na rynku pojawiły się zdrowe batony oraz kolki mocy, które momentalnie skradły podniebienia fanek trenerki. Jakiś czas po premierze przekąsek Ewy, ruszyła ona z zupełnie innym projektem.

Ewa Chodakowska i Be RawEwa Chodakowska i Be Raw www.instagram.com/chodakowskaewa

Mission swim - stroje kąpielowe Ewy Chodakowskiej

Tuż przed rozpoczęciem wakacji Ewa Chodakowska ogłosiła, że otwiera własną linię strojów kąpielowych. Kolekcja wzbudziła wiele emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. W odniesieniu do wszelkich komentarzy, Ewa napisała na Instagramie:

Stworzyłam swój BRAND... Jestem współwłaścicielem, nie twarzą... i zamierzam być konkurencją dla marek, które dotychczas składały mi propozycje współpracy

Ewa Chodakowska i jej marka MissionswimEwa Chodakowska i jej marka Missionswim www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska zaczęła sprzedawać stroje kąpielowe Missionswim. Cena? Nie dla wszystkich

Ewa Chodakowska otworzyła Be Diet Catering

4 lipca 2018 roku, Ewa Chodakowska pochwaliła się swoim nowym biznesem. Tym razem postanowiła podbić rynek cateringów dietetycznych. Rozszerzyła swoją działalność Be Diet o Be Diet Catering.

Ewa Chodakowska otwiera catering dietetycznyEwa Chodakowska otwiera catering dietetyczny www.instagram.com/chodakowskaewa

Kiedyś odpocznę... ale jeszcze nie teraz... Z ogromną dumą i wielką radością przedstawiam Ci mój NAJNOWSZY PROJEKT: BE DIET CATERING. Z moją dietą BE DIET zrzuciło zbędne kilogramy i zmieniło swoje życie już miliony Polek... Nie są to liczby wyssane z palca, a czyste fakty... Regularnie udostępniam tu historie Kobiet, które przeszły METAMORFOZĘ... Na przestrzeni ostatnich lat wiele razy czytałam „Ewka! A może by tak be diet z dostawa do domu”... Taaaaaa... myślałam sobie trzeba mieć „ZAPLECZE” MNÓSTWO rzeczy do zapięcia, jeśli mamy to robić na najwyższym poziomie... Minęło pare lat... razem z moim teamem dietetyków klinicznych, wyśmienitym szefem kuchni i jego zespołem, dwójką wieloletnich przyjaciół, którzy mają know how w tej dziedzinie, stworzyliśmy wyjątkowy projekt... BE DIET CATERING, z dostawa pod Twoje drzwi. Na razie na terenie Warszawy, ale przecież to dopiero początek. Ruszamy z dniem PIERWSZY WRZEŚNIA! Daj znać jak Ci się podoba ten pomysł  - napisała trenerka na swoim Instagramie.

Nowy biznes Ewy Chodakowskiej ma ukryty sens. Trenerka wyznała całą prawdę, ale fani nie wierzą w to co mówi

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.