Beata Tadla schudła 18 kilogramów, a teraz pokazała umięśniony brzuch. "Pozamiatała Pani" - komentują fani

Beata Tadla od początku swojej zawodowej kariery przeszła ogromną metamorfozę. Dziennikarka schudła 18 kilogramów, a teraz odsłoniła swój umięśniony brzuch. Efekt diety widoczny jest gołym okiem.

Beata Tadla schudła 18 kilogramów 

Beata Tadla schudła w ekspresowym tempie. Zdradza swoje tajniki diety

Beata Tadla to polska dziennikarka, która przeszła niesamowitą metamorfozę. Na początku swojej kariery gwiazda miała zupełnie inną fryzurę, styl, a także 18 kilogramów więcej. Beata Tadla chętnie na swoim Instagramie pokazuje stare zdjęcia, tym samym chwaląc się swoją metamorfozą. To jak wygląda obecnie jest również zasługą jej występu w Tańcu z gwiazdami. Ostatecznie Beata nie tylko brała udział w show, ale również je wygrała, tym samym pokonując Kasię Dziurską.

 

Beata Tadla na starych zdjęciach jest nie do poznania!

Tadla odsłania umięśniony brzuch 

Niedawno dziennikarka wzięła udział w sesji okładkowej do jednego z magazynów. Jako, że lato za oknem to pokazała trochę ciała, tym samym odsłaniając płaski i umięśniony brzuch. Do tej pory chyba nikt nie wiedział, że Beata Tadla tak wygląda. Gwiazda coraz częściej decyduje się na stylizacje odsłaniające jej szczupłe ciało. 

 

Ta metamorfoza wbija w fotel. Mateusz z 'Gogglebox' schudł 125 kg i jest nie do poznania

Beata Tadla swoją figurę zawdzięcza treningom i diecie 

To, że Beata Tadla dużo trenowała przygotowując się do Tańca z gwiazdami jest oczywiste. Na co dzień dziennikarka jest również bardzo aktywna fizycznie. Tadla uwielbia pływać, ćwiczy jogę oraz... uprawia nordic walking.W kwestii diety 
stawia na ryby, dużą ilość surowych warzyw oraz owoców, ziarna, jajka i orzechy. Używa również przypraw podkręcających metabolizm, takich jak imbir, czy kurkuma. 

Metamorfoza godna pozazdroszczenia. Brawo!

Mariah Carey zmniejszyła sobie żołądek i teraz wygląda jak prawdziwa petarda. Ile schudła?

Więcej o:
Copyright © Agora SA