Małgorzata Rozenek szaleje z Photoshopem. Fani są dla niej bezlitośni "Masakra, perfekcyjnie przesadzone"

Małgorzata Rozenek już nie raz była posądzona przez swoich fanów o to, że przerabia zdjęcia w Photoshopie. Tym razem Perfekcyjna Pani Domu wrzuciła zdjęcie z Paryża, które tylko na pozór wygląda normalnie. Fani od razu zauważyli jeden szczegół, który ją zdradził.

Małgorzata Rozenek w Paryżu na pokazie Evy Minge 

Fani porównują Rozenek do sławnej piosenkarki 'Niczym J.Lo z teledysku If You Had My Love'. Są do siebie podobne?

Eva Minge rodzimy rynek zamieniła na Paryż i to właśnie tam zorganizowała pokaz swojej najnowszej kolekcji. Wśród zaproszonych gości była Małgorzata Rozenek-Majdan, która pozowała do zdjęć w jednej z kreacji projektantki. Pobyt Małgorzaty Rozenek w stolicy mody był dość krótki, bo musiała ona wracać ze swoim kontuzjowanym mężem Radosławem Majdanem do Warszawy. Mimo to udało jej się i tak zaliczyć ogromną wpadkę, tym razem nie modową. 

 

Małgorzata Rozenek przerabia zdjęcia w Photoshopie 

Tak, jak już wcześniej wspominaliśmy Małgorzata Rozenek nie raz poprawiała swoje zdjęcia w programach graficznych. Wyszczuplony brzuch czy nogi mogliśmy zobaczyć u Perfekcyjnej Pani Domu nie raz na jej Instagramie. 

Małgorzata Rozenek się głodzi? Gwiazda chwali się tym na Instagramie 'Najcięższe dla mnie były 3 pierwsze dni' - mówi

Tym razem Gosia zapozowała w białej stylizacji na tle marmurowej podłogi. Na pierwszy rzut oka na tym zdjęciu nie ma nic dziwnego, ale po dłuższym przyglądaniu się widać, że coś jest nie tak. Za Małgorzatą Rozenek widać ewidentnie uwypukloną podłogę, co może wskazywać na pomoc Photoshopa. 

 

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki za przeróbkę zdjęć ''Jaki retusz!!! Weź kobieto używaj tych narzędzi umiejętnie''

Taki zabieg miał nie tylko wyszczuplić gwiazdę, ale również wydłużyć jej nogi. Ten mały szczegół nie umknął jej spostrzegawczym fanom, a pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo takich komentarzy: 

Podłogę wybiło w Photoshopie:/ - napisała jedna z fanek. 
Szybki spacer,aż nastąpiło załamanie czaso-przestrzeni za panią :-) a tak poważnie proponuję kurs Photoshopa bo te przeróbki to amatorszczyzna - dodał inny fan. 

To już nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek przerabia swoje zdjęcia w Photoshopie. Czy gwiazda powinna zatrudnić grafika, który przynajmniej robiłby to tak, żeby nie było widać? 

Rozenek chce ruszyć z zupełnie nowym projektem. Wcześniej sprzątała, a teraz chce trenować Polki. Będzie konkurencją dla Ewy i Ani?

Więcej o: