Ewa Chodakowska na koncercie Beyonce dała pokaz tańca "Nie usiadłam wczoraj na sekundę przez 6 godzin"

W miniony weekend odbył się koncert Beyonce, na którym można było spotkać większość gwiazd z polskiego show-biznesu. Na stadionie pojawiła się także Ewa Chodakowska, która pokazała, jak się bawiła.

Ewa Chodakowska tańczy na koncercie Beyonce 

Ewa Chodakowska pokazała swoje zdjęcia z młodości: 'Tutaj kompromitacja level master'

Miłość do muzyki Ewa Chodakowska w swoich social mediach pokazuje nie od dziś. 30 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie Beyonce i Jay-Z zagrali kolejny koncert ze swojej trasy OTR II i nie zabrakło na nim również trenerki Ewy Chodakowskiej. Gwiazda niedawno pochwaliła się filmikiem, na którym widać, jak dobrze się bawi. 

Ewa Chodakowska pokazała, jak tańczy na koncercie BeyonceEwa Chodakowska pokazała, jak tańczy na koncercie Beyonce www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska i roztańczony góral nagrają wspólną płytę? 

Pod postem Ewa Chodakowska pyta swoje fanki o to jakiej muzyki słuchają. Trenerka przyznała się też do tego, że w jej duszy gra rap, ale nie zawsze tak było. 

PS. Moja historia MUZYCZNA jest mocno zakręcona/ Ze mnie taki zakrętek... Do 14 roku życia słuchałam przez siostry popu, a przez brata metalu.. Sama łapałam za Nirvane .. nie czułam klimatów New Kids On the Block jak moi rówieśnicy.. byłam łobuzem :) W liceum słuchałam DEAD can Dance, Hednigarny, Hoven Droven i śpiewałam w chórku zespołu metalowego .. Po liceum wyleciałam do Londynu i tam odkryłam mistrza DRE i jego świtę.. RAP pochłonął mnie bez reszty, a moja dusza wypełniła się po brzegi beatami. Mając 27 lat wyleciałam do Grecji i tam poznałam DEEP HOUSE.. totalny odlot .. Muzyka jest bardzo ważna w moim życiu.. Każdy wymieniony kierunek muzyczny w jakimś stopniu definiuje jakiś etap mojego życia. Życie bez muzyki? Nie wyobrażam sobie..- napisała pod filmem Ewa Chodakowska.
 

Sara Boruc pochwaliła się figurą w bikini od Ewy Chodakowskiej. 'A mówią ze perfekcja nie istnieje' - komentuje trenerka

Ewa Chodakowska rapuje w samochodzie 

To nie pierwszy raz, kiedy mogliśmy obserwować ogromną miłość Ewy Chodakowskiej do muzyki. W kwietniu tego roku Ewa Chodakowska na swój profil na Instagramie wrzuciła kilka wideo, na których rapuje takie hity, jak  Dr. Dre - Forgot about DRE czy Tede - HOT 16 CHALLENGE. Fani byli zachwyceni tym, jak trenerka sobie świetnie radzi ze śpiewaniem. 

Śpiewająca Chodakowska hitem internetu. W takim wydaniu trenerki nikt nie widział 

Może, kiedy przejdzie na sportową emeryturę zostanie piosenkarką? 

Ewa Chodakowska broni swoich strojów kąpielowych Missionswim "Ja dopiero się rozkręcam"

Więcej o: