Kim Kardashian pochwaliła się sylwetką w bieliźnie. Jej talia wygląda już jak u Barbie?

Od wielu lat Kim Kardashian uważana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd światowego show-biznesie. Celebrytka nie stroni od operacji plastycznych, mimo wszystko przystaje, że jej ciało to zasługa diety i treningu. Jednak zdjęcie które ostatnio opublikowała mówi co innego.

Kim Kardashian uwielbia operacje plastyczna, ale czy nie przesadza?

Zanim Kim stała się sławna i nie zarabiała milionów, była normalną, naturalnie piękną dziewczyną.Teraz, gdy zna ją cały świat jest niestety doskonałym przykładem na to, jak pieniądze oraz chęć posiadania idealnego ciała potrafią drastycznie wpłynąć na zmianę wyglądu.

Kim Kardashian przed operacjami, komentują fani 'Byłaś piękna, po co to zrobiłaś?'

Nienaturalna talia Kim KardashianNienaturalna talia Kim Kardashian www.instagram.com/kimkardashian

Talia Kim Kardashian jak u lalki Barbie

Kim Kardashian pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym pozuje w samej bieliźnie. Pierwsze, co rzuca się w oczy to nienaturalnie wąska talia- ciało celebrytki przypomina raczej sylwetkę lalki Barbie niż naturalnej kobiety. Można podejrzewać, że Kim wycięła sobie żebra, albo doskonale potrafi posługiwać się photoshopem. 

Nienaturalna talia Kim KardashianNienaturalna talia Kim Kardashian www.instagram.com/kimkardashian

Coraz węższa talia i jeszcze większe pośladki. Co się dzieje z Kim Kardashian?

Kim Kardashian i jej ciało po dwóch porodach

Podczas każdej ze swoich dwóch ciąż, celebrytka przytyła prawie 30 kilogramów. Większość osób pamięta wszystkie stylizacje Kim, w których widać było jej nadprogramowe kilogramy. Aż trudno uwierzyć, że Kim bez problemu wróciła do sylwetki sprzed ciąży, albo nawet szczuplejszej, jedynie za pomocą treningu i diety w tak szybkim tempie.

Nienaturalna talia Kim KardashianNienaturalna talia Kim Kardashian www.instagram.com/kimkardashian

Czy Kim Kardashian pozna kiedyś umiar w operacjach plastycznych?

Figura Kim Kardashian w niepokojąco szybkim tempie przypomina karykaturę normalnej, kobiecej sylwetki. Chyba nikt już nie wierzy w to, że taki efekt (ogromnych pośladków oraz talii osy) można osiągnąć ćwiczeniami na siłowni. Aż strach pomyśleć, co się stanie, jeśli Kim nie zwolni z operacjami plastycznymi.

Kim Kardashian pokazała swoje zdjęcie z 1997 roku. Fani komentują: 'Dlaczego użyłaś photoshopa nawet w tym zdjęciu?'

Więcej o: